Kołyska dla Tymka — Jeziorak Iława rozpoczął treningi [ZOBACZ ZDJĘCIA]

2016-02-05 10:51:46(ost. akt: 2016-02-05 13:29:45)
Podczas treningu zawodnicy Jezioraka wykonali widowiskową ,,kołyskę ’’ dla kolegi z drużyny Mateusza Harmacińskiego, któremu urodził się synek o imieniu Tymek

Podczas treningu zawodnicy Jezioraka wykonali widowiskową ,,kołyskę ’’ dla kolegi z drużyny Mateusza Harmacińskiego, któremu urodził się synek o imieniu Tymek

Autor zdjęcia: Wiesław Raczkowski

Wczoraj przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2015/16 rozpoczęli zawodnicy B-klasowego ITR-u Jezioraka Iława.
Iławianie pod wodzą trenera Wojciecha Figurskiego spotkali się na pierwszym treningu. Obecnych było 15 zawodników z kadry Jezioraka, zaś nieobecni są usprawiedliwieni (praca, sprawy rodzinne itp.).
Już dziś (piątek 5 lutego) o 17,30 zawodnicy Jezioraka Iława rozegrają pierwszy mecz kontrolny z rezerwami Wisły Płock, która przebywa na obozie sportowym w Iławie. Do meczu dojdzie na stadionie przy ul. Sienkiewicza 1.

Ciekawostką jest fakt, że zespół z Płocka prowadzi trener, który swego czasu grał w…. Jezioraku. To dobrze znany iławskim kibicom Artur Serocki. Serocki grał w czasach II ligi, pod koniec lat dziewięćdziesiątych spędził w Jezioraku trzy sezony, grał na pozycji obrońcy.
Wisła II Płock gra w IV lidze w grupie północnej grupy mazowieckiej i zajmuje VI miejsce w ligowej tabeli.

Podczas treningu zawodnicy Jezioraka wykonali widowiskową ,,kołyskę ’’ dla kolegi z drużyny Mateusza Harmacińskiego, któremu urodził się synek o imieniu Tymek.

WR
ilawa@gazetaolsztynska.plCzytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5