Maraton filmowy: Noc Halloween

2015-10-25 18:00:00(ost. akt: 2015-10-23 12:32:56)
W sobotę 31 października Iławskie Centrum Kultury oraz Dyskusyjny Klub Filmowy „Kadr” zaprasza miłośników mocnego kina do „Klubu Konesera” na pełen wrażeń maraton filmowy -”Noc Halloween”. W repertuarze trzy doskonale wyreżyserowane horrory w technologii 2D i 3D. 
Noc Halloween

•• Godz.20:00 – Łowca Czarownic  2D
 (akcja, fantasy, przygodowy, 2015, USA, 106 min.) Vin Diesel gwiazda przebojowego cyklu „Szybcy i wściekli” oraz niezapomniany Riddick, wciela się w postać ostatniego łowcy czarownic, który zmuszony będzie stoczyć bój o przetrwanie ludzkości.
Pięćset lat temu wybuchła wyniszczająca wojna między ludźmi, a zastępami czarownic pragnącymi pogrążyć Ziemię w chaosie. Dzięki męstwu i poświęceniu łowców czarownic udało się uchronić świat przed zagładą. Jeden z nich ­ Kaulder (Vin Diesel) uśmiercił ich Królową, która umierając rzuciła na niego klątwę nieśmiertelności. Dziś Kaulder wciąż błąka się po świecie poszukując renegatów, którym udaje się przedostać z mrocznych odmętów w świat ludzi. Jego jedynymi sprzymierzeńcami są proboszcz nowojorskiej świątyni oraz młoda czarownica o dobrym sercu Chloe. Ich pomoc może jednak nie wystarczyć, gdy okaże się, że światu grozi powrót Królowej, którą wskrzesić pragnie Belial – potężny, zbuntowany łowca czarownic śniący o panowaniu.

•• Godz. 22:00 – Sinister 2  2D
(horror, 2015, USA)
Szeryf So&So kontynuuje śledztwo w sprawie serii makabrycznych morderstw, która doprowadziła do śmierci jego przyjaciela. Dochodzenie prowadzi go do położonego na odludziu domku zamieszkałego przez Courtney Collins, która wraz z synami Zachiem i Dylanem, ukrywa się tu przed agresywnym mężem. Courtney nie jest świadoma mrocznej tajemnicy, którą skrywa jej nowy dom. Wkrótce odkryją ją chłopcy, znajdując w piwnicy stare amatorskie filmy, których pierwsza projekcja obudzi duchy przeszłości i da nowy początek krwawej krucjacie zła.

•• Godz. 23:45 – Pirania 3D
 (horror, thriller,, 2010r., USA, 88 min )
Jezioro Wiktoria to raj dla tysięcy młodych ludzi spragnionych słońca, wody i niesamowitych imprez do rana. Jednak spokojne zazwyczaj wody jeziora tego lata staną się żerowiskiem wyjątkowo krwiożerczych istot. Na skutek podwodnego trzęsienia ziemi, uwięzione w głęboko położonym zbiorniku wodnym prehistoryczne piranie przedostaną się do jeziora i rozpoczną krwawe polowanie na ludzi. Julie (Elizabeth Shue) – piękna policjantka – staje na czele grupy nieznajomych, którzy wspólnie starają się uciec przed potężnymi szczękami krwiożerczych potworów.
Mrożące krew w żyłach podwodne sekwencje śmiercionośnych ataków piranii zrealizowane w technologii 3D przerażają swym realizmem.


Ceny biletów:

30 zł – karnet na wszystkie filmy 
(Cena nie obejmuje okularów do projekcji 3D/koszt 4 zł)

W przypadku zakupu biletu tylko na jeden film ceny biletów wynoszą:
,,ŁOWCA CZAROWNIC’’: 14 zł. ulgowy, 16 zł. Normalny
,,SINISTER 2’’ i ,,PIRANIA 3D’’ 14 zł. Ulgowy i normalny.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5