Trener Figurski i wiceprezes ITR Sobiech o ostatnim meczu

2015-10-01 13:05:38 (ost. akt: 2015-10-01 12:59:16)

Autor zdjęcia: Wiesław Raczkowski

W 1/16 Wojewódzkiego Pucharu Polski ITR Jeziorak Iława pokonał zespół klasy okręgowej Czarnych Rudzienice. 2:1. Mecz skomentowali trener ITR-u Wojciech Figurski i wiceprezes klubu Andrzej Sobiech.
Wiosną 2016 w 1/8 iławianie zagrają z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie.

Co powiedzieli po meczu trener i działacz iławskiej ekipy?
Wojciech Figurski trener ITR Jeziorak Iława: Nie było widać różnicy dwóch klas rozgrywkowych. To znaczy, że mamy dobry zespół. Odnieśliśmy bardzo zasłużone zwycięstwo. Jestem pełen uznania dla wszystkich zawodników za poświęcenie i wolę walki w tym meczu. Drwęca to bardzo silny zespół. Puchary są nieprzewidywalne. Będziemy walczyć o korzystny rezultat.

Andrzej Sobiech wiceprezes ITR Jeziorak Iława: Zawsze mówiłem, że lepiej nam się gra z zespołami lepszymi. Podobnie było, kiedy walczyliśmy z Wikielcem czy teraz z Rudzienicami. Z Czarnymi musieliśmy prowadzić grę, bo przeciwnik czyhał na kontrę. Mecz był bardzo ciekawy. Cieszę się, że sporo ludzi przyszło na stadion przy ul. Sienkiewicza. Najważniejsze, że wygraliśmy to spotkanie i w 1/8 zagramy z klubem z Nowego Miasta Lubawskiego. Ten przeciwnik będzie bardzo atrakcyjny dla naszego zespołu oraz dla kibiców w Iławie.

Wiesław Raczkowski
2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5