Policja zatrzymała trzech poszukiwanych

2014-12-22 09:59:29(ost. akt: 2014-12-22 10:03:13)
Trzej zatrzymani trafiło do więzienia

Trzej zatrzymani trafiło do więzienia

Autor zdjęcia: Archiwum

Pierwszy to Mirosław M., który ma do odbycia karę 15 dni więzienia za kradzież, Zygmunt Dz. trafi do więzienia na 90 dni za fałszywe oskarżenie, natomiast Bartosz S. za wymuszenie zwrotu wierzytelności i pobicie - odsiedzi najbliższe 4 miesiące. 

Wszyscy trzej byli poszukiwani na podstawie zarządzenia ustalenia miejsca pobytu i osadzenia w zakładzie karnym wydanym przez sąd. Mirosława M. policja zastała w ośrodku dla osób bezdomnych zupełnie przypadkiem, akurat przywiozła do ośrodka inną osobę. 46 – latek już odbywa karę w zakładzie karnym. 
Kolejny zatrzymany wpadł w gminie Zalewo. Policjanci pojechali do jednego z domów na terenie gminy Zalewo. Okazało się, że mężczyzna już spał. Bardzo się zdziwił, kiedy zobaczył funkcjonariuszy. 55-letni Zygmunt Dz. został zatrzymany. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie zarządzenia ustalenia miejsca pobytu i osadzenia w zakładzie karnym wydanym przez Sąd Rejonowy w Iławie na 90 dni pozbawienia wolności za fałszywe oskarżenia. 
Trzeci zatrzymany to 29-letni Bartosz S., który był poszukiwany za wymuszenie zwrotu wierzytelności oraz pobicie.

Źródło: KPP Iława


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na ilawa.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Magda Rogatty

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5