Szkoła tańca Snappy zaprasza na zajęcia

2014-09-18 12:18:48 (ost. akt: 2014-09-18 11:32:51)

Autor zdjęcia: archiwum Snappy

Iławska szkoła tańca Snappy w ciągu ostatniego roku odniosła znaczący organizacyjny sukces. Na zajęcia zapisało się bowiem sporo dzieci i młodzieży. — To pokazało, jak duże jest zapotrzebowanie i zainteresowanie tańcem ulicznym w naszym mieście i okolicach — mówi Damian "Vanil" Osiakowski. Założyciel szkoły zaprasza przy okazji na kolejny sezon tanecznych zajęć.
Uczniowie szkoły tańczą nie tylko na zajęciach, ale wszędzie tam, gdzie mają kawałek prostego podłoża i muzykę. Mogliśmy ich zobaczyć na boiskach, w kinoteatrze, a nawet na korytarzach swoich szkół. Pod koniec poprzedniego roku szkolnego szkoła tańca Snappy połączyła siły z iławską szkołą tańca współczesnego, dzięki czemu powstał niesamowity koncert taneczny.
— Wydarzenie przyciągnęło pełną salę widzów do naszego kinoteatru i to dwa razy — mówi "Vanil". Spektakl zapierał dech w piersiach, wyciskał łzy i zachwycał swoim przesłaniem. Ale to nie koniec atrakcji jakie oferuje szkoła, ponieważ w wakacje odbył się tygodniowy obóz taneczny na Wyspie Sobieszewskiej, podczas którego iławscy tancerze intensywnie pracowali nad swoim stylem i umiejętnościami.

— Zeszłoroczny sukces organizacyjny był także możliwy dzięki współpracy z "Gazetą Iławską" — twierdzi "Vanil", a my nieskromnie publikujemy jego opinię.

— W tym roku chcemy zaangażować jeszcze więcej młodych ludzi do poznania tej wspaniałej formy sztuki, jaką jest taniec. Planujemy jeszcze więcej występować i oczywiście nabywać nowe umiejętności — dodaje założyciel szkoły.

Osoby zainteresowane zajęciami, które jeszcze nie chodziły do Snappy, zapraszamy na spotkanie organizacyjne, podczas którego będzie można się dowiedzieć więcej na temat godzin zajęć, ich formy i ceny. Dojdzie do niego w najbliższą niedzielę 21. września o godzinie 17.00 w Osiedlowym Domu Kultury w Iławie, przy ul. Skłodowskiej-Curie 26a, gdzie zresztą odbywają się zajęcia.

Oczywiście nabór będzie trwał jeszcze przez kilka tygodni, ale nawet po tym okresie szkoła Snappy nie odmawia przyjęcia nowych kursantów. Można dołączyć w każdej chwili, choć jak podkreśla Damian "Vanil" Osiakowski, najlepiej dołączyć w przeciągu kilku najbliższych tygodni, żeby później nie mieć zbyt wiele do nadrobienia. Aktualne informacje będą pojawiać się też na stronie www.snappy.pl i facebooku: facebook.com/snappydance.

— Pozdrawiam i do zobaczenia na zajęciach — kończy "Vanil".

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5