Czarni Rudzienice chyba nie zamierzają przegrać
2014-09-15 13:39:03(ost. akt: 2014-09-15 14:09:45)
Cztery mecze i komplet zwycięstw, do tego zero straconych goli — drużyna Czarnych Rudzienice już na początku sezonu stała się głównym kandydatem do awansu do okręgówki. W ostatniej kolejce liderzy grupy 4. A klasy pokonali Zamek Kurzętnik. Zobacz pozostałe wyniki i tabele naszych zespołów z Wikielca, Iławy, Susza, Frednowych, Kisielic, Ząbrowa, Ulnowa i Szymbarka.
IV LIGA
GKS Wikielec — Omulew Wielbark 3:2 (1:1)
1:0 — Sobociński (2 k), 1:1 — Szczygielski (25), 2:1 — Kołakowski (55), 3:1 — Sobociński (65), 3:2 — Szczygielski (80); czerwona kartka: M. Miłek (40, Omulew, za drugą żółtą)
GKS Wikielec — Omulew Wielbark 3:2 (1:1)
1:0 — Sobociński (2 k), 1:1 — Szczygielski (25), 2:1 — Kołakowski (55), 3:1 — Sobociński (65), 3:2 — Szczygielski (80); czerwona kartka: M. Miłek (40, Omulew, za drugą żółtą)
POZOSTAŁE WYNIKI 8 KOLEJKI
Mamry Giżycko — Warmiak Łukta 3:0 (1:0)
Granica Kętrzyn — Polonia Pasłęk 4:3 (2:2)
DKS Dobre Miasto — Stomil II Olsztyn 2:0 (1:0)
Mrągowia Mrągowo — Victoria Bartoszyce 6:1 (6:1)
Szynaka Motor Lubawa — Błękitni Orneta 1:1 (0:1)
Pisa Tewes-Bis Barczewo — Zatoka Braniewo 5:0 (3:0)
Start Kozłowo — Warmia Olsztyn 1:1 (0:0)
Mamry Giżycko — Warmiak Łukta 3:0 (1:0)
Granica Kętrzyn — Polonia Pasłęk 4:3 (2:2)
DKS Dobre Miasto — Stomil II Olsztyn 2:0 (1:0)
Mrągowia Mrągowo — Victoria Bartoszyce 6:1 (6:1)
Szynaka Motor Lubawa — Błękitni Orneta 1:1 (0:1)
Pisa Tewes-Bis Barczewo — Zatoka Braniewo 5:0 (3:0)
Start Kozłowo — Warmia Olsztyn 1:1 (0:0)
PO 8 KOLEJKACH
1. | Granica | 18 | 17:8 |
2. | Warmiak | 17 | 16:7 |
3. | Mrągowia | 16 | 26:12 |
4. | Pisa | 14 | 16:8 |
5. | Wikielec | 14 | 16:15 |
6. | DKS | 12 | 13:10 |
7. | Błękitni | 12 | 9:9 |
8. | Mamry | 11 | 12:9 |
9. | Start | 11 | 9:6 |
10. | Motor | 10 | 11:10 |
11. | Omulew | 9 | 12:9 |
12. | Warmia | 8 | 10:20 |
13. | Stomil II | 7 | 8:13 |
14. | Zatoka | 7 | 9:19 |
15. | Polonia | 6 | 13:22 |
16. | Victoria | 3 | 5:25 |
KLASA OKRĘGOWA (gr. 2)
Amex Bączek Unia Susz — Ewingi Zalewo 1:1 (1:1)
1:0 — Hanas (38), 1:1 — Czerniak (40)
POZOSTAŁE WYNIKI 8 KOLEJKI
Polonia Iłowo — Fortuna Gągławki 1:1 (0:1)
Start Nidzica — Orzeł Janowiec Kościelny 1:0 (1:0)
Grunwald Gierzwałd — Tęcza Miłomłyn 2:1 (1:0)
Wel Lidzbark Welski — Radomniak Radomno 3:1 (2:0)
GKS Stawiguda — Concordia II Elbląg 2:1 (2:0)
Kormoran Zwierzewo — Syrena Młynary 4:5 (4:3)
Olimpia II Elbląg — Zalew Frombork 1:2 (0:2)
Amex Bączek Unia Susz — Ewingi Zalewo 1:1 (1:1)
1:0 — Hanas (38), 1:1 — Czerniak (40)
POZOSTAŁE WYNIKI 8 KOLEJKI
Polonia Iłowo — Fortuna Gągławki 1:1 (0:1)
Start Nidzica — Orzeł Janowiec Kościelny 1:0 (1:0)
Grunwald Gierzwałd — Tęcza Miłomłyn 2:1 (1:0)
Wel Lidzbark Welski — Radomniak Radomno 3:1 (2:0)
GKS Stawiguda — Concordia II Elbląg 2:1 (2:0)
Kormoran Zwierzewo — Syrena Młynary 4:5 (4:3)
Olimpia II Elbląg — Zalew Frombork 1:2 (0:2)
PO 8 KOLEJKACH
1. | Unia | 20 | 25:7 |
2. | GKS | 19 | 21:7 |
3. | Zalew | 15 | 28:13 |
4. | Wel | 15 | 12:18 |
5. | Tęcza | 13 | 15:11 |
6. | Olimpia II | 12 | 23:16 |
7. | Kormoran | 12 | 16:17 |
8. | Syrena | 11 | 25:23 |
9. | Start | 11 | 15:15 |
10. | Ewingi | 10 | 10:17 |
11. | Radomniak | 9 | 13:16 |
12. | Grunwald | 9 | 9:22 |
13. | Orzeł | 8 | 22:19 |
14. | Polonia | 8 | 14:27 |
15. | Fortuna | 6 | 15:25 |
16. | Concordia | 6 | 9:20 |
A KLASA (gr. 4)
Czarni Rudzienice — Zamek Kurzętnik 1:0
Olimpia Kisielice — Frednowy/ Karaś 1:3
Osa Ząbrowo — Ossa Biskupiec Pomorski 5:0.
Czarni Rudzienice — Zamek Kurzętnik 1:0
Olimpia Kisielice — Frednowy/ Karaś 1:3
Osa Ząbrowo — Ossa Biskupiec Pomorski 5:0.
POZOSTAŁE WYNIKI 4 KOLEJKI
LKS Tyrowo — Gmina Kozłowo 2:2
GSZS Rybno — Iskra Narzym 5:1
Novoplast Mszanowo — KS Mroczno 0:2
PO 4 KOLEJKACH
LKS Tyrowo — Gmina Kozłowo 2:2
GSZS Rybno — Iskra Narzym 5:1
Novoplast Mszanowo — KS Mroczno 0:2
PO 4 KOLEJKACH
1. | Czarni | 12 | 15:0 |
2. | Rybno | 9 | 13:4 |
3. | Novoplast | 9 | 13:7 |
4. | Gmina | 8 | 7:5 |
5. | Tyrowo | 6 | 8:5 |
6. | Mroczno | 6 | 5:5 |
7. | Osa | 5 | 9:8 |
8. | Iskra | 3 | 4:10 |
9. | Frednowy | 3 | 5:13 |
10. | Olimpia | 2 | 8:10 |
11. | Zamek | 1 | 2:9 |
12. | Ossa | 1 | 7:20 |
B KLASA (gr. 4)
GKS LZS Szymbark — Avista Łążyn 3:3
Orzeł Ulnowo — Jordan Kazanice 7:1
ITR Jeziorak Iława pauzował
GKS LZS Szymbark — Avista Łążyn 3:3
Orzeł Ulnowo — Jordan Kazanice 7:1
ITR Jeziorak Iława pauzował
POZOSTAŁE WYNIKI 4 KOLEJKI
Oristo Montowo — Wicher Gwiździny 1:5
Mewa Smykowo — Płomień Turznica 0:3 (v.o.)
Iskra Smykówko —Wardrom Jamielnik 3:0
SKF Kunki — Lider Złotowo 2:2
Oristo Montowo — Wicher Gwiździny 1:5
Mewa Smykowo — Płomień Turznica 0:3 (v.o.)
Iskra Smykówko —Wardrom Jamielnik 3:0
SKF Kunki — Lider Złotowo 2:2
PO 4 KOLEJKACH
zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
1. | Avista | 8 | 14:8 | |
2. | Płomień | 8 | 11:5 | |
3. | Lider | 7 | 15:6 | |
4. | Kunki | 7 | 8:6 | |
5. | Orzeł | 7 | 10:4 | |
6. | Wardrom | 7 | 4:4 | |
7. | Iskra | 6 | 10:10 | |
8. | ITR Jeziorak | 5 | 5:3 | |
9. | Wicher | 4 | 6:4 | |
10. | Oristo | 3 | 6:12 | |
11. | Jordan | 3 | 7:14 | |
12. | Mewa | 3 | 5:17 | |
13. | Szymbark | 2 | 5:13 |
zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez