Wdzięczność i podziękowanie za codzienny trud

2024-05-13 12:28:08(ost. akt: 2024-05-14 07:25:55)

Autor zdjęcia: .

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych obchodzony jest co roku 12 maja, upamiętniając pracę i wkład pielęgniarek oraz położnych w opiekę zdrowotną na całym świecie. Jest to także okazja do podkreślenia roli, jaką odgrywają w systemie ochrony zdrowia oraz do docenienia ich trudu i poświęcenia w codziennej pracy.
Pielęgniarki i położne pełnią kluczową rolę w zapewnianiu opieki medycznej pacjentom, zarówno w warunkach szpitalnych, jak i ambulatoryjnych. Ich zaangażowanie, empatia i profesjonalizm są niezastąpione dla pacjentów i ich rodzin, wspierając ich w procesie leczenia i rekonwalescencji.

W dniu obchodów warto podziękować pielęgniarkom i położnym za ich codzienny trud i zaangażowanie oraz docenić ich rolę w systemie ochrony zdrowia. To właśnie dzięki nim wiele osób może otrzymać odpowiednią opiekę i wsparcie w trudnych chwilach.

Z tej okazji w Szpitalu Powiatowym w Iławie odbyło się spotkanie dedykowane właśnie pielęgniarkom i położnym, reprezentowanym przez Pielęgniarki Oddziałowe, które każdego dnia pracują z pacjentami. Zastępca Dyrektora ds. Lecznictwa dr Jerzy Kruszewski podziękował im za codzienny trud, zaangażowanie, profesjonalizm i przede wszystkim za ich serce, które w pracy z drugim człowiekiem, zawsze jest szeroko otwarte. Spotkanie było okazją nie tylko do podziękowań, to także rozmowa, wsparcie, wymiana doświadczeń i pomysłów. Okazanie wdzięczności i stwarzanie okazji do integracji i wspólnego przeżywania ważnych chwil, buduje relacje wśród zespołu Szpitala Powiatowego w Iławie dziękim czemu możemy poszczycić się fantastyczną kadrą. Dziękujemy Wam!

a.laskowska@gazetaolsztynska.pl

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5