Matka znęcała się nad swoją nastoletnią córką

2024-03-12 08:00:50(ost. akt: 2024-03-12 08:02:23)
zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne

Autor zdjęcia: policja

Policyjny dozór, nakaz poprawnego zachowania wobec pokrzywdzonej oraz nakaz powstrzymywania się od alkoholu – to środki zapobiegawcze zastosowane przez prokuratora wobec 45 – letniej mieszkanki powiatu iławskiego, która znęcała się nad swoją córką.
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Iławie zostali poinformowani o znęcaniu. W trakcie czynności służbowych ustalili, że 45 – latka znęcała się nad swoją małoletnią córką. Nastolatka miała już dość i o powyższej sytuacji poinformowała psychologa w swojej szkole, który zadzwonił do policjantów.

W trakcie czynności okazało się, że mieszkanka powiatu iławskiego wszczyna awantury ze swoją córką, podczas których wyzywa ją, krytykuje, poniża czy szarpie za włosy. W związku z powyższym 45 – latka została zatrzymana a zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie jej zarzutu.

Na podstawie zgromadzonych materiałów prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec kobiety środka zapobiegawczego w postaci policyjnego dozoru. 45 - latka będzie musiała stawiać się w jednostce policji oraz ma nakaz poprawnego zachowania wobec pokrzywdzonej a także nakaz powstrzymywania się od alkoholu.

źródło: KPP Iława
red.
ilawa@gazetaolsztynska.pl

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5