Przebudowa toalet w budynku Przychodni Zdrowia w Suszu

2024-02-06 08:08:44(ost. akt: 2024-02-06 08:10:12)

Autor zdjęcia: UM Susz

Zakończył się remont w budynku Przychodni Zdrowia w Suszu.
W ramach inwestycji pod nazwą „ Przebudowa toalet w budynku Przychodni Zdrowia w Suszu” poddano rewolucyjnej modernizacji 9 pomieszczeń i toalet, w tym jedno specjalnie dostosowane do potrzeb matek karmiących (wyposażenie będzie dokupione w najbliższym czasie).

Wartość całego przedsięwzięcia wyniosła 299 783,68 zł. Zainwestowane środki to gwarancja najlepszych rozwiązań, które łączą w sobie nie tylko estetykę ale i funkcjonalność.

Pełna gama odświeżonych toalet została oficjalnie oddana do użytku. To znaczący moment, który nie tylko wprowadzi wyjątkowy komfort dla pacjentów i personelu, ale także stworzy wyjątkową przestrzeń dla matek najmniejszych pacjentów.

źródło: UM Susz
red.
ilawa@gazetaolsztynska.pl

2001-2025 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 7B