Team Cresovia zaprasza na niezwykły turniej. Będzie granie i... świętowanie

2020-09-22 11:16:15(ost. akt: 2020-09-23 08:50:00)

Autor zdjęcia: Bartłomiej Matoszko

Trzy drużyny męskie i tyle samo kobiecych zagra w sobotnim (26 września) turnieju siatkarskim w Górowie Iławeckim. Przy okazji świętowane będą 50. urodziny założyciela Teamu Cresovia.
W turnieju siatkarzy zagrają trzy najlepsze drużyny ostatniego sezonu w III lidze: mistrzowski KPS Gietrzwałd, wicemistrzowski Team Cresovia oraz zdobywca trzeciego miejsca Masuria Volley Giżycko.

Do rywalizacji siatkarek przystąpią z kolei Al-Kos Bartoszyce, Fortunate Orneta i gospodynie, grające pod nową nazwą, która będzie obowiązywała w tym sezonie — Team Cresovia Zielone Wzgórza Warmii.

Początek turnieju o g. 11. W międzyczasie urodzinowe życzenia będzie przyjmował założyciel górowskiej drużyny Jerzy Tatol. A będą to urodziny szczególne, bo 50., więc jak je spędzić, jeśli nie na siatkarskim boisku.

Podczas turnieju odbędzie się także zbiórka pieniędzy. Zostaną one przekazane rodzicom Ksawerego z Bartoszyc. Chłopiec walczy z rdzeniowym zanikiem mięśni, a uzyskane fundusze wesprą go w leczeniu.

Dla męskiego Teamu Cresovia sobotni turniej będzie kolejnym, w którym sprawdzą swoją formę przed zbliżającym się nowym sezonem w III lidze. Dotychczas drużyna zagrała w towarzyskich turniejach w Giżycku i Kętrzynie. W obu zajmowała drugie miejsca.

kwk

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Andrzej M. #2975616 | 185.138.*.* 22 wrz 2020 21:08

    Jurek wszystkiego najlepszego z okazji 18 urodzin, zaś Paniom i Panom z Teamu satysfakcji z gry i dobrego wyniku.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5