Uczniowie górowskiego Zespołu Szkół bawili się podczas studniówki

2019-01-17 09:02:49(ost. akt: 2019-01-17 11:05:55)

Autor zdjęcia: eMeM Studio

„Poloneza czas zacząć” — tymi tradycyjnymi słowami dyrektor Elżbieta Gottuk rozpoczęła studniówkę uczniów Zespołu Szkół w Górowie Iławeckim, którzy na miejsce swojego pierwszego balu wybrali salę w jednej z restauracji w Lidzbarku Warmińskim.
Wieczorowe, wytworne suknie dziewcząt współgrały z eleganckimi garniturami chłopców, nadając szczególnie podniosły nastrój tej jedynej i niepowtarzalnej uroczystości w życiu każdego młodego człowieka. Na uwagę zasługiwała także udekorowana przez uczniów, ich rodziców i wychowawców sala balowa.

Po pięknie odtańczonym polonezie, w którym w pierwszej parze szli uczniowie ze swoimi wychowawczyniami, rozpoczęła się wspaniała zabawa. Śmiech i radość przeplatały się ze łzami, które były wynikiem wzruszających pożegnań i wspomnień, jakie pojawiły się w programie artystycznym zaprezentowanym przez trzecioklasistów.

Uwieńczeniem szampańskiej zabawy, która trwała do białego rana, był wspaniały tort, który został pokrojony przez panią dyrektor i wychowawczynie klas.

Przed uczniami teraz kolejny etap wejścia w dorosłe życie — matura.

Marta Mycio


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5