Płonący pojazd w wesołym miasteczku. Mogło dojść do tragedii

2017-08-22 12:13:37(ost. akt: 2017-08-22 12:21:16)

Autor zdjęcia: Straż Graniczna

Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy z Placówki Straży Granicznej w Górowie Iławeckim nie doszło do tragedii. Natychmiastowe działania zapobiegły rozprzestrzenieniu się ognia w wesołym miasteczku.
Funkcjonariusze SG tuż przed godziną pierwszą w nocy zauważali płonący pojazd zaparkowany na terenie wesołego miasteczka w Górowie Iławeckim. Patrol natychmiast ewakuował osoby z zagrożonego rejonu i wezwał służby ratunkowe.

W trakcie zabezpieczenia terenu funkcjonariusze otrzymali informację, że w płonącym pojeździe znajduje się butla z gazem. W związku z tym bezzwłocznie wstrzymano ruch samochodów na pobliskich ulicach. Po kilku minutach pojawiły się cztery zastępy straży pożarnej, policja i karetka pogotowia.

W trakcie pożaru jeden z pracowników miasteczka doznał lekkich poparzeń, w związku z czym służby medyczne opatrzyły poszkodowanego.

por. SG Mirosława Aleksandrowicz
Rzecznik Prasowy - koordynator
Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. prawdziwie wesołe #2311772 | 88.220.*.* 22 sie 2017 15:16

  Jeden zdezelowany Jelcz poszedł z dymem a w kolejce widać za nim ustawiły się jeszcze dwa następne .

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

 2. Dziwne #2311643 | 83.15.*.* 22 sie 2017 13:23

  W ten właśnie autobus zaparkowany w tym samym miejscu w piątek uderzył kierowca z Górowa. Wielkie poruszenie zapanowało wśród pracowników jakby ten autobus był jakimś skarbem. Kierowca napisał oświadczenie, podał nr polisy i odjechał, Kilka dni później autobus spłonął. Jak pech to pech :-)

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz

 3. Dzięki Bogu #2311605 | 83.6.*.* 22 sie 2017 12:43

  mamy na naszym terenie Straż Graniczną. Łapią przemytników, ścigają przestępców i dbają o nasze bezpieczeństwo . " Patrol natychmiast ewakuował osoby z zagrożonego rejonu i wezwał służby ratunkowe" Brawo StrażcGraniczna.Rozumię, że nasi poicjanci w tym czasie spali lub uganiali się za kotami bo jakoś o ich udziale nie doczytałem.;-)

  Ocena komentarza: warty uwagi (15) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (4)

  2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5