25. kolejka klasy okręgowej: Cresovia Górowo Iławeckie — DKS Dobre Miasto

2017-05-11 13:11:45(ost. akt: 2017-05-11 13:19:31)

Autor zdjęcia: Bartłomiej Matoszko

W 25. kolejce piłkarskiej klasy okręgowej Cresovia Górowo Iławeckie zagra u siebie z DKS Dobre Miasto (sobota 13 maja, g. 17.30).
Cresovia gra pod coraz większym ciśnieniem. Drużyna przegrała cztery ostatnie mecze. W poprzedniej kolejce z Vęgorią w Węgorzewie już do przerwy straciła pięć bramek.

Dlatego złą serię trzeba w końcu przerwać. Okazja do tego nadarzy się w sobotę, kiedy do Górowa Iławeckiego przyjedzie DKS Dobre Miasto. Goście tydzień wcześniej wygrali u siebie z Victorią Bartoszyce, więc z pewnością będą liczyli też na jakąś zdobycz w Górowie. Tym bardziej, że jeśli wygrają, przeskoczą gospodarzy w tabeli.

Cresovia zajmuje w niej 10 miejsce (29 pkt, 8-5-11, bramki 41:43), DKS jest na 12. pozycji (28, 8-4-12, 46:59).