Tytani wrócili z pięcioma medalami

2022-04-19 12:00:00(ost. akt: 2022-04-20 14:56:45)

Autor zdjęcia: Arch. Tytani Giżycko

Tym razem zawodnicy Klubu Tytani Giżycko uczestniczyli w zawodach w Szczuczynie (województwo podlaskie). W Turnieju Otwartych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w zapasach brało udział 180 zawodników. Impreza stała na wysokim poziomie.
Przez podlaskie maty przewinęło się wielu walecznych zawodników, trenujących zapasy dłuższy czas, jednak i tym razem Tytani pokazali, że mogą dumnie stawać ramię w ramię z przeciwnikami o dłuższym stażu.

Fot. Arch. Tytani Giżycko

- Nasz klub i miasto Giżycko mogło godnie reprezentować pięciu Tytanów w kategorii minizapasy. Nasi mazurscy wojownicy wywalczyli trzy złote i dwa srebrne medale, co w klasyfikacji drużynowej dało nam szóste miejsce - relacjonuje Małgorzata Rogisz, prezeska Klubu Tytani Giżycko. - Każdy z naszych Tytanów wygrał co najmniej jedną walkę! Zmobilizowani i szczęśliwi z wyniku wróciliśmy nad mazurskie jeziora. Dziękujemy wszystkim sympatykom zapasów i kibicom naszego Klubu Tytani, zachęcamy do dalszego wsparcia i kibicowania! Bądźcie z nami! Obiecujemy dostarczyć jeszcze wielu pozytywnych emocji!

Fot. Arch. Tytani Giżycko

Medale zdobyli:
Filip Leśniewski
Adrian Rutkowski
Pola Żaczek
Wiktor Szudra-Roszko
Marcel Jeżewski

Fot. Arch. Tytani Giżycko


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5