Giżycczanie na Narodowym Dniu Tenisa Stołowego

2021-09-09 10:00:00 (ost. akt: 2021-09-09 09:42:09)

Autor zdjęcia: Piotr Trochim

Narodowy Dzień Tenisa Stołowego w w województwie warmińsko-mazurskim obchodzono oficjalnie w Olsztynie w hali Szkoły Podstawowej nr 7.
Turniej (4 września) składał się w z dwóch zasadniczych części. Kilku zawodników superligi zaprezentowało pozostałym uczestnikom spotkania w specjalnym pokazie najciekawsze zagrania, które komentował trener reprezentacji Polski i Morlin Ostróda Tomasz Krzeszewski. Selekcjoner kadry narodowej opowiadał też o swojej pracy z zawodnikami, którzy osiągnęli już najwyższy poziom.
Rozegrano również turniej we wszystkich kategoriach wiekowych.


- Największą niespodziankę sprawiła Iga Baniewska ,która po bardzo zaciętych pojedynkach ograła wszystkie swoje rywalki i zdobyła pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej- żaczki - relacjonuje trener giżycczan Piotr Trochim. - Koleżanka Igi - Aleksandra Bronk zajęła piąte miejsce. Natomiast Jan Bronk w kategorii młodzik dziewiąte miejsce.

Natomiast 5 września w Olsztynie odbyły się eliminacje do 1. Grand Prix Polski Młodzików . Tu również znakomicie wypadł zawodnik GKTS Giżycko - Bartosz Ziemba, zajmując pierwsze miejsce.
Piotr Trochim

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5