Mamy to! Mamry awansują do trzeciej ligi

2021-06-07 09:14:12(ost. akt: 2021-06-07 09:17:03)

Autor zdjęcia: Marek Grochowski

Drużna GKS Mamry po sobotniej wygranej z Delfinem Rybno na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek forBET IV ligi zapewnili sobie awans do III ligi.
Mecz odbył się na terenie drużyny z Rybna, a nasza drużyna wygrała 3-0 po bramkach Pawła Adamca, Pawła Drażby i Damiana Mazurowskiego. Giżycczanie pojechali do Rybna, aby udokumentować swoje aspiracje trzecioligowe oraz pokazać, kto w tym sezonie zasługuje na awans. GieKSa dominowała od początku spotkania, ale nie wykorzystała okazji bramkowych. By losy awansu przesądzić, potrzebowała 66 minut, a bohaterem tej minuty był Paweł Adamiec. Reszta czasu w drugiej połowie to właściwie dążenie zawodników Mamr do powiększenia przewagi bramkowej. To udało się im dwa razy, aby ostatecznie zamknąć spotkanie wynikiem 3-0.

GSKS Delfin Rybno – GKS Mamry 0-3 (0-0)

Skład Mamr: Murawski Karol, Drężek Błażej, Świderski Michał, Kulik Bartosz, Drażba Paweł, Adamiec Paweł, Rusiak Filip (46 min Raiński Rafał) , Skonieczka Mateusz (87min. Dobko Jan), Sadocha Krystian(75 min Mazurowski Damian), Wiszniewski Krystian, Kucharski Adrian (24 min Rutkowski Mariusz).

Rezerwa: Bebłowski Adrian
Bramki zdobyli:
66 min 0-1 Adamiec Paweł
80 min 0-2 Drażba Paweł
85 min 0-3 Mazurowski Damian.

Następny mecz zagramy jako gospodarz w sobotę 12 czerwca o godz.16.00. Zapraszamy serdecznie kibiców.