MAMRY – MAZUR 2-2 (2-0)

2021-05-06 10:23:02(ost. akt: 2021-05-06 10:30:43)

Autor zdjęcia: Marek Grochowski

Sobota, 01 maj 2021 roku, będzie szczególnie pamiętna data dla GieKSy bo przy prowadzeniu 2-0 nasza drużyna tylko zremisowała z MKS-em Ełk.
W pierwszej połowie giżycczanie mieli kilka okazji do strzelenia bramek a wykorzystali dwie. Pierwszą bramkę w 20. minucie zdobywa Radosław Gulbierz a asystował Paweł Drażba. W 43. minucie strzelec pierwszej bramki świetnie podał na głowę do Rafała Dardy, który pięknie uderza i mieliśmy 2-0. Niestety była to ostatnia bramka naszych zawodników w tym meczu bo w drugiej połowie to goście dwa razy pokonali Karola Murawskiego.

Na drugą połowę nasza drużyna wróciła bez zmian osobowych. Zmiana natomiast była w grze, okazała się słabsza w wykonaniu podopiecznych Przemysława Łapińskiego. Szkoda meczu, bo to była doskonała okazja do odskoczenia od Morągowi na dziewięć punktów wykorzystują porażkę mrągowian z Motorem Lubawa.

Bramki dla Mamr: Gulbierz Radosław i Darda Rafał.

Skład: Murawski Karol- Darda Rafał, Bańkowski Tomasz, Wiszniewski Krystian, Drażba Paweł, Mroczkowski Arkadiusz, Rusiak Filip, Kulik Bartosz, Skonieczka Mateusz, Raiński Rafał (72 min Sadocha Krystian), Gulbierz Radosław.

Rezerw: Bebłowski Adrian, Kucharski Adrian, Rutkowski Mariusz, Mazurowski Damian.