Mamry nadal liderem! Granica pokonana 1:0

2021-04-19 13:29:03(ost. akt: 2021-04-19 13:42:33)

Autor zdjęcia: Marek Grochowski

GIEKSA w czołówce tabeli i z coraz większą szansą na awans do trzeciej ligi. Piłkarze po raz kolejny świętowali zwycięstwo.
W sobotę,17 kwietnia piłkarze GKS Mamry Giżycko spotkali się na murawie z Granicą Kętrzyn, a stawką meczu było utrzymanie lidera forBET IV ligi. Tak pobudzonych apetytów kibiców w Giżycku nie mieliśmy od dawna, bo wszyscy zwycięzcę tego spotkania typowali jednogłośnie. Mamry wygrały, ale mecz był wyrównany i do końca nie było pewne zwycięstwo naszej drużyny.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem i nie obfitowała w dużą ilość sytuacji bramkowych, a cała gra była skoncentrowana w środku boiska. Druga połowa to bardziej otwarta i szybsza gra szczególnie ze strony GieKSy, co owocowało bramką Pawła Dymińskiego w 70 min przy dużym “zamieszaniu” w polu karnym gości. Goście po stracie gola zaczęli odważniej atakować bramkę gospodarzy i w końcówce nie wykorzystali dwóch dogodnych sytuacji. Sędzia w 90-tej min dolicza jeszcze 4 min do gry, ale już w tym czasie wynik nie ulega zmianie. MAMRY górą!

Skład : Murawski Karol- Świderski Michał, Kucharski Adrian, Adamiec Paweł (46 min Rutkowski Mariusz) , Dymiński Paweł(71 min Wiszniewski Krystian) ,Mroczkowski Arkadiusz, Drężek Błażej, Sadocha Krystian (63 min Raiński Rafał), Mazurowski Damian (46 min Gulbierz Radosław), Skonieczka Mateusz, Darda Rafał.

Rezerwa: Bebłowski Adrian, Rusiak Filip, Kulik Bartosz.

18. Olimpia Olsztynek 24 9 2 3 19 35-85

Ten tydzień będzie bardzo pracowity dla GieKSy, bo już w środę 21 kwietnia zagramy ze Zniczem Biała Piska w ćwierćfinale Wojewódzkiego Pucharu Polski, a w niedzielę jedziemy na kolejny mecz forBET IV ligi do Lubawy. Życzymy powodzenia naszej drużynie.