Dorota Malesa SuperSołtysem 2021

2021-03-11 09:20:00(ost. akt: 2021-03-11 09:20:25)
Dorota Malesa, sołtys Gawlików Wielkich, SuperSołtys 2021

Dorota Malesa, sołtys Gawlików Wielkich, SuperSołtys 2021

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

W Dniu Sołtysa 11 marca ogłaszamy wyniki naszego plebiscytu SuperSołtys 2021 Powiatu Giżyckiego. Zwyciężyła Dorota Malesa, sołtys Gawlików Wielkich w gminie Wydminy. Drugie miejsce zajął Daniel Skrobisz, sołtys Bogacka (gm. Giżycko), trzecie Karol Gigielewicz , sołtys Możdżan (gm. Kruklanki). Gratulujemy!
Tak Rada Sołecka w Gawlikach Wielkich mobilizowała mieszkańców sołectwa do głosowania na swoją panią sołtys Dorotę Malesę:

— Jak już zapewne wiecie, pod patronatem "Gazety Olsztyńskiej" ruszył coroczny plebiscyt na SuperSołtysa 2021! W tym roku o ten wyjątkowy tytuł ma szansę powalczyć nasz sołtys Dorota Malesa. Mimo iż stanowisko to w naszej wsi pełni dopiero pierwszą kadencję, jej wkład pracy w aktywizację życia lokalnego, modernizację terenów sołeckich, jak tworzenie pozytywnego wizerunku naszej miejscowości, zaczął się wiele lat temu. Pierwsze kroki działalności społecznej stawiała w Radach Sołeckich. Jest sprawnym liderem w naszej wsi, otwartym na nowe pomysły, w pełni poświęcających się sprawom sołeckim. Jak wiemy, życie na wsi toczy się całą dobę, tak i praca sołtysa nie ma wyznaczonych godzin urzędowych. Ci, którzy znają Dorotę, wiedzą, że jest osobą kontaktową, wesołą, wymagającą, odważną, naprawdę chcącą coś zrobić dla swojej miejscowości. W dużej mierze to przecież od sołtysa zależy, w którym kierunku podąży sołectwo. Dziękujemy.


A tak dziękuje zwyciężczyni plebiscytu Dorota Malesa:
— Nie jestem lepsza od innych, starających się sołtysów. Oni byli i są dla mnie przykładem przebojowości, szczerości i dążenia do celu. Ludzie kreatywni, nie tylko sołtysi, ich zaangażowanie i odwaga są dla mnie inspiracją. Ten sukces to sukces wszystkich, którzy pracują razem ze mną. Razem tworzymy całość, która po przełamaniu nie da rady pociągnąć tego wszystkiego. Dziękuję każdemu kto wysłał chociaż jednego SMS-a, naszej Radzie Sołeckiej i osobom aktywnym.

— Dziękuję Wam wszystkim, że mnie tak wspieracie i we mnie wierzycie. Bez Was bym nic nie zrobiła i to jeszcze jeden dowód, jakim wsparciem jesteśmy dla siebie i jak się wspaniale uzupełniamy. Dziękuję, że ciągle jesteście ze mną — te słowa pani Dorota kieruje do mieszkańców sołectwa. — Aniu, dzięki za prowadzenie kampanii. Wszystkim mieszkańcom Gawlików Wielkich, ich przyjaciołom dziękuję za wszystko. Dla mnie Gawliki Wielkie to jest mój cały świat. Nawet nie wiecie, ile siły mi dajecie czynem, słowem, pozytywnym tchnieniem. Przy Was i dla Was nauczyłam się latać. I w sumie mnie nie dziwi ten wynik z perspektywy czasu, bo jak Gawliki się za coś wezmą to jest to skazane na sukces! Gratuluję Wam wszystkim NASZEGO SUKCESU.

DZIEŃ SOŁTYSA
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom naszego plebiscytu! Natomiast wszystkim sołtysom z naszego powiatu w Dniu Sołtysa, który obchodzimy 11 marca, życzymy satysfakcji z pracy, wspaniałych pomysłów i ich realizacji, dużo zdrowia i energii do działania.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5