Narkotyki w... dziecięcej skarpetce

2021-03-08 14:40:00 (ost. akt: 2021-03-08 14:48:29)

Autor zdjęcia: Archiwum

28-letni mężczyzna wpadł z narkotykami podczas kontroli drogowej. W aucie miał ukrytą amfetaminę i marihuanę, jak tłumaczył to na własny użytek.
Auto do kontroli drogowej zostało zatrzymane 6 marca w miejscowości Miłki - informuje giżycka policja. — Nerwowe zachowanie kierowcy wzbudziło podejrzenie policjantów z Referatu Ruchu Drogowego, że może on posiadać środki odurzające.

Przy samym mężczyźnie nie ujawniono zabronionych ustawą środków psychoaktywnych. Natomiast podczas przeszukania auta, w schowku pod kierownicą policjanci znaleźli dziecięcą skarpetkę, w której było tzw. „zawiniątko”, a w nim woreczek z suszem roślinnym i białym proszkiem.

Z mężczyzną udano się do jednostki policji, gdzie narkotesterem potwierdzono, że w zawiniątku była amfetamina i marihuana. Zabezpieczone środki zostały zważone z wynikiem: amfetamina 70 gramów, marihuana 6 gramów. 28-latek podczas przesłuchania tłumaczył, że to na własny użytek przyznał, że tego dnia „palił marihuanę” z tego też powodu została pobrana krew do badania. Teraz policjanci szczegółowo wyjaśniają sprawę 28-latka.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5