Macie psa, królika, papugę? Zgłoście go do konkursu

2020-05-21 12:36:00 (ost. akt: 2020-05-21 11:36:20)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Uczniowie szkół podstawowych spędzają dużo czasu we własnych domach. Prócz nauki zdalnej zajmują się także swoimi pupilami, którymi najczęściej są psy, koty, chomiki, papugi czy króliki. Teraz mogą się nimi pochwalić i wysłać ich fotografie na konkurs „Mój pupil – najlepszy przyjaciel”.
Konkurs organizuje Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach, a kierowany jest do uczniów szkół podstawowych niezależnie od miejsca zamieszkania. Warunkiem wzięcia w nim udziału jest przesłanie maksymalnie trzech wykonanych samodzielnie fotografii swoich pupili w plikach jpg lub tiff o rozdzielczości minimum 2.000 pikseli wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową na adres gokir@ugg.pl w nieprzekraczalnym terminie do 15 czerwca 2020.

Autorzy najlepszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe, wyróżnienia zaś będą premiowane dyplomami dla ich twórców. Przejrzyjcie swe komputerowe archiwa lub weźcie do ręki smartfona czy aparat fotograficzny i przygotujcie sesję swoim ukochanym.

– Celem naszego konkursu w tym trudnym czasie jest wzbudzanie zainteresowania dzieci do fotografii, budzenie wrażliwości na potrzeby zwierząt oraz uczenie odpowiedzialności za los ich pupili – podkreśla Zbigniew Antoniak, instruktor GOKiR Wilkasy. – Obcujecie z nimi na co dzień, niektóre wyprowadzacie na zewnątrz. Pochwalcie się nimi na łonie natury bądź w domowych pieleszach. Serdecznie Was zapraszamy, czekając z niecierpliwością na najlepsze fotografie. Komplet informacji na stronie internetowej http://ugg.pl/

Źródło: GOKiR Wilkasy

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5