"Powtórka przed Maturą"

2018-04-06 15:57:01(ost. akt: 2018-04-06 16:02:39)

Autor zdjęcia: I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego

W auli I LO już po raz czwarty odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego "Powtórka przed Maturą" zorganizowany dla uczniów szkół średnich w powiecie giżyckim.
W tym roku w konkursie wzięło udział 33 uczniów z trzech szkół: Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych, II Liceum Ogólnokształcące oraz I Liceum Ogólnokształcące.

Celem konkursu było zachęcenie młodzieży do nauki języka, z którego planują zdawać maturę oraz utrzymywanie współpracy i przyjaznych stosunków między szkołami.

Konkurs polegał na udzieleniu prawidłowych odpowiedzi do typowych zadań maturalnych sprawdzających znajomość słownictwa i gramatyki.

Test powstał przy współpracy kilku nauczycieli szkół średnich: Małgorzata Handrysiak (ZSEiI), Edyta Organek (II LO), Artur Wojnowski (ZSZ), Agnieszka Warmińska (I LO), Jarosław Czopiński (I LO) oraz Agnieszka Łobodzińska (I LO), która jest jednocześnie pomysłodawcą i koordynatorem konkursu.

Za zajęcie trzech pierwszych miejsc na zwycięzców czekają dyplomy i nagrody rzeczowe. Nagrodzeni zostaną również uczniowie z najlepszym wynikiem z każdej ze szkół biorących udział w Konkursie.

Czekamy na rezultaty, które będą ogłoszone na początku przyszłego tygodnia!

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: ILO

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5