Dzień Babci i Dziadka w SP 3

2018-01-25 10:25:49(ost. akt: 2018-01-25 10:27:42)

Autor zdjęcia: Anna Trześniewska

Pierwszoklasiści z SP 3 zaprosili Babcie i Dziadków na uroczystość w szkole.
Uczniowie i nauczyciele klas I a i I b Szkoły Podstawowej nr 3 w Giżycku postanowili uhonorować Babcie i Dziadków dzieci, zapraszając na uroczystość z okazji Ich święta. Babcie i Dziadkowie w czwartkowe popołudnie zgromadzili się w sali gimnastycznej, by wspólnie z wnukami bawić się.

Na początek goście obejrzeli przedstawienie z przesłaniem, przygotowane przez grupę teatralną, działającą w Stowarzyszeniu "Podaruj dziecku radość". Następnie dzieci recytowały wierszyki, piosenki, które były podziękowaniem za codzienny trud Babć i Dziadków. Zaprosiły również swoich gości do wspólnych zabaw i konkursów. Seniorzy pokazali, że potrafią bawić się ze swoimi kochanymi wnukami, wspólnie zatańczyli "Kaczuchy".

Każda Babcia otrzymała dyplom najcudowniejszej Babci , a każdy Dziadek dyplom najwspanialszego Dziadka. Do tego wnuki dołączyły gorące życzenia. Poczęstunek dla babć i dziadków przygotowali rodzice uczniów klas I a i b. Dziadkowie wzruszeni i zadowoleni podziękowali wnukom, wręczając im lizaczki i niespodzianki. To było bardzo mile spędzone popołudnie.


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Anna2

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5