Qurier Świętego Mikołaja w SOSW w Giżycku

2018-01-03 14:04:49(ost. akt: 2018-01-03 14:05:50)

Autor zdjęcia: Specajlny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Giżycku

19 grudnia 2017 odbyła się w SOSW w Giżycku finałowa gala akcji "Qurier Świętego Mikołaja" organizowanej przez Fundację Przyjaciółka. Dla uczniów Ośrodka był to wyjątkowy dzień.
120 dzieci - przedszkolaki, uczniowie szkoły podstawowej , zespołów edukacyjnych oraz ich młodsze rodzeństwo otrzymali szczególne przesyłki od Świętego Mikołaja. Starannie napisane listy sprawiły, że do uczniów oraz ich rodzeństwa powędrowały wymarzone prezenty, takie jak maszyna do waty cukrowej, zestaw do tworzenia szminek i perfum, gry edukacyjne czy koszulka Legii Warszawa. "Cieszą się wszyscy, którzy dostają, a jeszcze bardziej Ci, którzy dają...". W spełnianiu marzeń naszych uczniów pomogli nam niesamowici pomocnicy Świętego Mikołaja - pracownicy jednego z banków. Z wielkim sercem i zaangażowaniem przygotowali piękne prezenty, które wywoływały uśmiech na twarzach wszystkich dzieci, rodziców, Dyrekcji i pracowników szkoły.
W tym ważnym wydarzeniu towarzyszyli nam też rodzice, którzy dostarczyli ciasta i zapewnili słodki poczęstunek. Szkolnym koordynatorem akcji była Pani Monika Czerep.


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: SOSW5

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5