"Nie ma śmieci, są surowce"

2017-12-07 16:36:56 (ost. akt: 2017-12-07 16:37:18)

Autor zdjęcia: Publiczne Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Wilkasach

"Nie ma śmieci, są surowce" - pod takim hasłem odbyła się Akcja Sprzątania Świata 2017, w której wzięli udział nasi gimnazjaliści. W przedsięwzięcie zaangażowali się uczniowie z klas II a i III c oraz Samorząd Uczniowski.
Relację z tego wydarzenia w formie filmu stworzyły uczennice Agata Libik oraz Wiktoria Łukasik. Rezultat? Dyplom za I miejsce oraz nagroda: zestaw do badania wody. Cieszymy się z efektów i gratulujemy wszystkim, którzy mieli swój wkład w tą akcję .

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: gimnazjumWilkasy

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Mario J #2394895 | 94.254.*.* 10 gru 2017 13:20

    Przez jakiś okres w Giżycku były kontenery zrobione z drutu / siatki / gdzie zbierano butelki PET po napojach.Bardzo często wrzucałem ja i wielu innych zgniecione butelki plastikowe /pet /. Raptem zlikwidowano .Dlaczego? Teraz ja wrzucam plastyki do pojemników "odpady niesegregowane ". Kto i dlaczego zlikwidował te pojemniki? W Chinach robią z tych butelek koszulki,sweterki i przywożą do Polski.Wiadomo że Chińczyk potrafi.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5