Dni Otwarte „Dwójki”

2017-03-25 15:12:33(ost. akt: 2017-03-25 15:15:52)

Autor zdjęcia: Gimnazjum nr 2 im. Chwały Oręża Polskiego w Giżycku

24 marca 2017 uczniowie i nauczyciele Gimnazjum nr 2 im. Chwały Oręża Polskiego w Giżycku przy ul. Warszawskiej 39, przyszłej Szkoły Podstawowej nr 2, zaprosili uczniów klas trzecich i szóstych oraz ich rodziców do obejrzenia szkoły i zapoznania się z ofertą edukacyjną.
Rodziców i uczniów witali gimnazjaliści - przewodnicy oprowadzający gości po szkole. Na wszystkich czekały szeroko otwarte drzwi wszystkich pracowni przedmiotowych, w których odbywały się zajęcia otwarte. Przewodnicy wraz z nauczycielami zachęcali zwiedzających do wspólnej zabawy i nauki. Przyszli uczniowie mogli m. in. zagrać w domino historyczne, posłuchać poezji śpiewanej, obejrzeć pokaz ratownictwa medycznego, czy też wspólnie wykonać origami matematyczne. Mieli także możliwość obejrzenia prezentacji multimedialnej o szkole i makiety szkoły, którą wykonali uczniowie naszego gimnazjum w ramach projektów edukacyjnych. Była to także doskonała okazja do poznania i rozmowy z przyszłymi wychowawcami i nauczycielami.

Na hali sportowej odbywały się tego dnia zajęcia piłki nożnej dla najmłodszych mecz sparingowy naszych siatkarek, podczas którego dziewczęta zaprezentowały swój kunszt siatkarski.

Spotkanie przebiegło bardzo sympatycznie. Mamy nadzieję, że przyszła szkoła podstawowa spodobała się, a w nowym roku szkolnym przybyli tego dnia trzecio- i szóstoklasiści staną się częścią szkolnej społeczności.

"Dwójka" to szkoła z tradycjami, bogatą historią i wieloma osiągnięciami, w której uczniowie nie tylko zdobywają wiedzę i umiejętności, ale także rozwijają swoje pasje i zainteresowania oraz z powodzeniem biorą udział w licznych konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych. Wszystko to dzięki dobrze wykwalifikowanej i z wieloletnim stażem kadrze.

Warto postawić na dobrą i bezpieczną szkołę blisko domu, która zapewnia możliwość wyboru klasy sportowej w kl.IV lub usportowionej w kl.VII,dodatkowe zajęcia matematyczno-przyrodnicze lub językowe, naukę na jedną zmianę w klasach maksymalnie 20 osobowych w atmosferze zrozumienia i tolerancji.

Zapraszamy na kolejne Dni Otwarte:
- 30.03.2017 (czwartek)
- 5.04.2017 ( środa)
Czekamy na Was od godziny 16:00 do 18:00

Gimnazjum nr 2 im. Chwały Oręża Polskiego
[/b]

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij


Źródło: Artykuł internauty

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. mieszkaniec #2209161 | 89.229.*.* 25 mar 2017 16:46

    Czy '' stary '' patron też wróci , rzekomy wróg narodu ?

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5