"Nocne Igraszki z Nauką" po raz piąty

2016-12-12 09:32:28(ost. akt: 2016-12-12 09:39:09)

Autor zdjęcia: Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku

W Zespole Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu odbyła się już V edycja „Nocnych Igraszek z Nauką”. W tym roku 9 klas I - III wzięło udział w nocnych zabawach pod przewodnictwem pań Marzeny Trusewicz-Żakiewicz oraz Małgorzaty Krywko.
Impreza rozpoczęła się punktualnie o 18 i trwała do późnych godzin wieczornych. Całe przedsięwzięcie miało miejsce na sali gimnastycznej ZSKŚiA.

Zabawa rozpoczęła się pokazem zumby w wykonaniu uczennic klasy 2 TIK. Organizatorzy przygotowali mnóstwo niesamowitych konkursów z różnych dziedzin, m.in.: języka polskiego, języków obcych, matematyki, ochrony środowiska, fizyki, kreatywności oraz przedmiotów zawodowych. Po raz czwarty został przeprowadzony szkolny turniej FIFA., który co roku cieszy się niesamowitą popularnością.

Natomiast trzeci raz odbył się odrębny konkurs dotyczący wiedzy na temat zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie. Został on przeprowadzony przez przedstawiciela Placówki Terenowej KRUS w Giżycku – Edwarda Michałowskiego. Uczniowie brali także udział w konkurencjach sportowych takich jak skoki w parach przez skakankę, rzuty do kosza, tor przeszkód, dart przygotowanych przez pana Sylwestra Choińskiego. Największą atrakcją było coroczne karaoke oraz wspólne wykonanie przez wszystkich uczestników ,,belgijki” i zumby do piosenki ,,Chocolate - choco choco . Wszyscy uczestnicy mimo zmęczenia bawili się wyśmienicie.

Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony uczniów oraz innych osób. Swoją obecnością zaszczycili nas:
1. Wacław Strażewicz – Starosta Powiatu Giżyckiego
2. Marian Mieńko - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Giżycku
3. Edward Michałowski – przedstawiciel Placówki Terenowej KRUS w Giżycku
4. Jarosław Kulhawik – dyrektor ZSKŚiA
5. Emir Asanowicz – kierownik gospodarczy w ZSKŚiA

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie zostali nagrodzeni. Otrzymali dyplomy i bardzo cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów oraz Radę Rodziców w ZSKŚiA.
Zwycięzcami ,,Igraszek” została klasa III TŚB, której serdecznie gratulujemy oraz z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczne igraszki.

Marzena Trusewicz-Żakiewicz, Małgorzata Krywko


Źródło: Artykuł internauty

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5