Rozrywkowo w ogólniaku

2014-10-28 13:37:20(ost. akt: 2014-10-28 13:46:11)
szkolna Familiada

szkolna Familiada

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

16 października odbyła się druga edycja szkolnej „Familiady”. Format konkursu bazował na formule podobnej do tej z kultowego telewizyjnego programu. W turnieju wzięli udział przedstawiciele klas pierwszych i drugich. Rywalizowali o miejsce w finale, gdzie musieli stawić czoła drużynie, w której skład wchodzili nauczyciele z I LO.
Obie drużyny wykazały się szerokim zakresem wiedzy w wielu dziedzinach, poczuciem humoru oraz podołali zadaniu, jakim było publiczne wystąpienie. Pierwszy etap eliminacji wygrał zespół pierwszoklasistów. Zarówno pierwszaki, jak i ich starsi koledzy, byli dumni oraz szczęśliwi, iż mieli szansę sprawdzić się w naszej „Familiadzie”. W kolejnym etapie udział wzięły dwie drużyny: grupa złożona z przedstawicieli klas pierwszych oraz zespół nauczycieli. Zwycięstwo nie było pisane dla wyłącznie jednej drużyny, ponieważ starcie zakończyło się remisem!


Widownia składająca się z pozostałych nauczycieli i uczniów zawzięcie dopingowała swoich kolegów, znajomych oraz podopiecznych! Organizacją zabawy zajęła się Kasia Kruszewska z kl.II F.

Ponownie niezastąpioną pomoc okazali: Magda Klemunda z II F i Jan Nosewicz z II E. Warto dodać, że jest to już drugi turniej przygotowany przez ten zespół (w czerwcu ta sama ekipa, z pomocą ubiegłorocznego maturzysty, Michała Krasuckiego zorganizowała „Milionerów”).


Miejmy nadzieję, że „Familiada” będzie miała także swoją odsłonę w przyszłym roku, ponieważ jest świetnym przedsięwzięciem, które integruje ze sobą uczniów, nauczycieli, ale także edukuje! Możliwe, że nie jest to ostatni turniej w tym roku szkolnym…

Julita Ewa Zawadzka

[gallery=4]63834[gallery]

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: liceumjedynka

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5