Bieg Copernicusa w grodzie Kopernika. Ruszyły zapisy

2017-07-12 12:30:00 (ost. akt: 2017-07-12 12:58:04)
Do tej pory we Fromborku organizowano styczniowy bieg z okazji WOŚP. Teraz biegacze będą mogli spróbować swoich sił w sierpniu

Do tej pory we Fromborku organizowano styczniowy bieg z okazji WOŚP. Teraz biegacze będą mogli spróbować swoich sił w sierpniu

Autor zdjęcia: Archiwum redakcji

Już 6 sierpnia odbędzie się pierwsza edycja Fromborskiego Biegu Copernicusa. Zawodnicy będą mieli do pokonania trasę o długości ok. 4,6 km.
Start spod Pomnika Mikołaja Kopernika o godzinie 18. 00. Meta będzie umiejscowiona na Miejskim Rynku. Zawodnicy będą mieli do pokonania trasę o długości ok. 4,6 km. Limit czasu: 60 minut.

Rejestracja zawodników do 28 lipca do godziny 23.59. Po tym terminie zawodnicy będą rejestrowani wyłącznie po konsultacji i za zgodą głównego Organizatora. Wpisowe do tego dnia wynosi 20 zł bez względu na wiek uczestnika. Po 28 lipca opłata wzrośnie do 30 zł. Opłatę startową drogą elektroniczną należy przelać na konto utworzone na potrzeby biegu w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury we Fromborku. Nr konta: 45 8313 0009 0061 7673 2000 0010. W tytule przelewu należy wpisać: opłata startowa na Fromborski Bieg Copernicusa, podać imię, nazwisko i miejscowość. Potwierdzenie o wpisaniu na listę startową, po opłaceniu startowego i weryfikacji przez organizatora, można uzyskać pod nr tel.: 506 076 399.

Dolny limit wiekowy dopuszczenia do uczestnictwa w biegu wynosi 12 lat, ale za zgodą Organizatora i po ustaleniach z rodzicami lub opiekunem prawnym jest możliwość dopuszczenia do biegu dzieci poniżej 12 lat pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego po złożeniu regulaminowych oświadczeń. Uczestnicy niepełnoletni mogą wziąć udział w biegu wyłącznie za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych, która zostanie dostarczona do organizatora najpóźniej na 60 min przed startem biegu.

W kategorii OPEN zawodnicy i zawodniczki, którzy ukończą bieg na miejscach od 1 do 6 otrzymają puchary i medale. Wśród wszystkich uczestników biegu podczas ceremonii zakończenia zostaną rozlosowane ( na podstawie wylosowanych numerów startowych) dodatkowe nagrody – niespodzianki.
Więcej informacji na facebooku: Fromborski Bieg Copernicusa.

Organizatorzy: Urząd Miasta i Gminy Frombork wraz z burmistrz Małgorzatą Wrońską, animatorzy fromborskiego "Orlika 2012".
Współorganizatorzy: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Frombork, Ochotnicza Straż Pożarna we Fromborku, Państwowa Powiatowa Komenda Policji w Braniewie, Stowarzyszenie "Nasze Krzyżewo", 9 BBKPanc., KP PSP w Braniewie.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Organizator #2285041 | 94.254.*.* 12 lip 2017 20:53

    Pragniemy od razu rozwiać wątpliwości: medal otrzyma każdy uczestnik biegu po opłaceniu startowego i dotarciu na metę bez wzgledu na wiek! Za małą nieścisłośc w regulaminie przepraszamy i ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW NA NASZA STRONE NA FACEBOOKU! !!

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5