Dawid z brązowym medalem Mistrzostw Europy!

2023-04-25 14:14:18(ost. akt: 2023-04-25 14:18:50)
Dawid Rafałowski (pierwszy z lewej) wywalczył brązowy medal podczas Mistrzostw Europy Juniorów i Młodzieży w Sumo.

Autor zdjęcia: Klub Judo Shamo Ełk

W Kielcach odbyły się Mistrzostwa Europy Juniorów i Młodzieży w Sumo.
Dawid Rafałowski, reprezentant klubu Judo Shamo Ełk, startujący w juniorach w kategorii -77 kg wywalczył brązowy medal podczas Mistrzostw Europy Juniorów i Młodzieży w Sumo.

W swoich trzech pojedynkach w pierwszej walce uległ reprezentantowi Ukrainy, w walce repasażowej pokonał zawodnika z Estonii, a w walce o brąz zwyciężył z zawodnikiem z Węgier — relacjonuje Krzysztof Sosnowski z klubu Judo Shamo Ełk. — Ogromne gratulacje dla Dawida za wywalczenie awansu do składu Kadry Narodowej i kolejny medal Mistrzostw Europy.