Złoty medal naszego radnego na turnieju Viet Vo Dao

2022-06-20 11:25:27(ost. akt: 2022-06-20 11:35:01)

Autor zdjęcia: Gmina Ełk

Wystartowało 25 reprezentantów klubu Viet Vo Dao Ełk, w tym 10 mieszkańców Gminy Ełk. I co najważniejsze, cała dziesiątka znalazła się na miejscach medalowych! Złoty medal zdobył m.in. Karol Buraczewski, radny Rady Gminy Ełk. Przed chwilą w Uzdowie zakończyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzików w Kempo Tai Jutsu i Viet Vo Dao oraz turniej Semi Contact
W zawodach udział wzięło ok. 130 osób. Po zaciętych walkach trwających prawie 10 godzin, zawodnicy Viet Vo Dao zgarnęli 10 złotych medali, 5 srebrnych i 5 brązowych. Taki wynik pozwolił zająć pierwsze miejsce pod względem ilości zdobytych medali i jest to najlepszy wynik w historii klubu.

– Jestem bardzo dumny z osiągnięć zawodników, gdyż pobiliśmy własny rekord sprzed trzech lat, a dorobek powiększyliśmy o trzy medale – mówi trener Sylwester Jankowski.

– Mistrzostwa to nie tylko walki, ale również możliwość wymiany doświadczeń, nowe znajomości i świetna zabawa – dodaje Agnieszka Jankowska, jeden z trenerów Viet Vo Dao Ełk. – Viet vo dao to sztuka walki, która rozwija i wzmacnia ciało i umysł. Uczy koncentracji, cierpliwości i szacunku dla każdego, nawet dla przeciwnika. Założeniem jest nie tylko nauka walki wręcz ale także rozwijanie i kształtowanie uczniów i ich charakterów.

Wyniki zawodników Viet Vo Dao Ełk:

* Złote medale: Marta Aleszczyk-Korsak, Filip Jankowski, Amelia Jankowska, Zofia Jankowska, Piotr Rogowski, Maryla Korsak, Wiktoria Jankowska, Mateusz Markisz, Artur Rogowski, Karol Buraczewski.
* Srebrne medale: Aneta Jankowska, Jan Kulesza, Gabriela Łebska, Gabriel Andrejczyk, Jakub Kuczewski.
* Brązowe medal:-Amelia Buraczewska, Kuba Łebski, Stanisław Kulesza, Artur Duda, Bartek Andrejczyk.

mat. Gmina Ełk

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Zdzisław Dyrman zasadniczo #3101886 20 cze 2022 14:11

    A Pan Radny to startował jako młodzik, czy junior?

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5