Zapomniałeś oddać? Z okazji Tygodnia Bibliotek możesz to zrobić bez kary

2022-05-11 09:55:28(ost. akt: 2022-05-11 10:05:41)

Autor zdjęcia: Archiwum

Właśnie trwa coroczna akcja „Tydzień Bibliotek”. Z tej okazji MBP im. Zofii Nasierowskiej w Ełku zaprasza wszystkich zapominalskich czytelników do zwracania zaległych książek – do 15 maja mogą to zrobić bez konieczności płacenia kary.
W ramach Tygodnia Bibliotek, Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nasierowskiej w Ełku oferuje czytelnikom „tydzień bez kar”. To oznacza, że każdy, kto jest dłużnikiem biblioteki ma w tych dniach szansę na zwrócenie książek i jednoczesne anulowanie należności. To okazja dla skruszonych zapominalskich czytelników, którzy z różnych powodów nie zwrócili wypożyczonych pozycji w terminie.

Tydzień Bibliotek to ogólnopolska akcja promowania czytelnictwa, bibliotek i bibliotekarzy, organizowana od 2004 r. przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Akcja odbywa się zawsze w maju, a imprezy rozpoczynają się 8 maja – w Dniu Bibliotekarza.Hasło przewodnie, podobnie jak plakat promujący imprezy, jest wybierane corocznie w drodze konkursu. W tym roku jest nim „Biblioteka – świat w jednym miejscu”

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5