Rodzinny Konkurs Wielkanocny w Sypitkach

2022-04-15 14:08:08(ost. akt: 2022-04-15 14:09:54)

Autor zdjęcia: SP w Sypitkach

W Szkole Podstawowej w Sypitkach rozstrzygnięto Rodzinny Konkurs Wielkanocny, w ramach którego należało przygotować dowolnie wybraną dekorację świąteczną -stroik, wianuszek lub palmę wielkanocną.
Konkurs skierowany był do wszystkich uczniów szkoły i ich rodziców, i jak się okazało zainteresował on i zaangażował aż 19 uczestników! Na szkolnej wystawie znalazły się piękne, wiosenne wianuszki, bogato zdobione świąteczne stroiki, wykonany szydełkiem zajączek, kurka i kurczaczek oraz palemki wielkanocne. Wszystkie dekoracje po raz kolejny ujawniły kreatywność i talent uczniów i ich rodziców. W ocenie jury wszystkie prace były tak ładne i pomysłowe, iż nie było możliwe wyłonienie tych najlepszych. Dlatego też, wszystkie dekoracje zostały jednakowo docenione i nagrodzone wielkanocnymi słodkościami zakupionymi ze środków Rady Rodziców oraz Samorządu Uczniowskiego. Wszystkim uczestnikom konkursu wręczono również pamiątkowe dyplomy z wyróżnieniem i upamiętniono wspólnymi zdjęciami.

Konkurs o tematyce wielkanocnej okazał się bardzo udanym przedsięwzięciem! Po raz kolejny odsłonił często „ukryte talenty” mieszkańców naszej społeczności, i jak przyznali rodzice uczniów: „to była wielka frajda zrobić taką dekorację razem z dziećmi i wspólnie spędzić czas. Dziękujemy za współpracę i zaangażowanie!

Organizatorem konkursu był szkolny Samorząd Uczniowski.

Aneta Wiśniewska, opiekun SU

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5