Za nami Dzień Pluszowego Misia

2021-12-05 20:58:55 (ost. akt: 2021-12-05 21:05:17)

Autor zdjęcia: Marta Foltyńska

Najwięksi przyjaciele dzieci to Pluszowe Misie, dlatego 6 latki 3 „Zajączki” z Przedszkola nr 1 „Ekoludki” postanowiły uczcić Międzynarodowe Święto Pluszowego Misia.
Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem - Misiem. Przybyły misie małe, duże, bardzo duże, białe, wprost bajecznie kolorowe a każdy był piękny i wyjątkowy. Uroczysty dzień rozpoczął się od przedstawienia każdego z przyniesionych przyjaciół. „Zajączki” poznały historię święta, układały puzzle, odgadywały melodie z bajek o misiach, dopasowywały odpowiednią ilość miodków do misia z cyfrą, dopasowywały odpowiednią sylabę oraz zostały zaproszone do wspólnej zabawy z chustą animacyjną.

Przedszkolaki na koniec dnia wykonały pracę plastyczną- misia z kaszy gryczanej. Dzień ten pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy.

Pamiętajmy, że miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka.

mat. nadesłany


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: MartaFoltyńska

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5