Dwie gminne szkoły będą miały wyremontowane sale sportowe

2021-10-29 14:54:13 (ost. akt: 2021-10-29 15:15:11)

Autor zdjęcia: Pixabay

Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski podpisał umowy na realizacje remontów sal sportowych, które funkcjonują przy dwóch szkołach w Gminie Ełk. Chodzi o Szkołę Podstawową im. Lecha Aleksandra Kaczyńskiego w Chełchach oraz Szkołę Podstawową im. Jana Twardowskiego w Woszczelach.

Za kwotę ponad 231 tysięcy złotych w sali sportowej w szkole w Chełchach wymieniona będzie sportowa wykładzina, ponadto zaplanowano malowanie ścian, montaż jednostki chłodniczej dostosowanej do kubatury, remont pomieszczeń sanitarnych oraz szatni.

Podłoga będzie nowa także w sali gimnastycznej w szkole w Woszczelach. Tu również przewidziano malowanie ścian, remont pomieszczenia na sprzęt sportowy, montaż siatek przeciwuderzeniowych w oknach, ponadto wymianę tablic do koszykówki oraz opraw świetlnych z osłonami. Prace w tej szkole pochłoną blisko 32 tysiące złotych.

Prace remontowe w obu placówkach oświatowych będą możliwe dzięki realizacji unijnego projektu „Aktywne dzieci = Zdrowie dzieci”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej i potrwają maksymalnie dwa miesiące.
Obrazek w tresci

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Tomasz St-k #3079385 29 paź 2021 23:52

    Cośmi tu nie gra. Po pierwsze szkoła w Woszczelach nie ma sali gimnastycznej, tylko coś salopodobnego. Dlatego gmina dostnie pieniądze od rządu na budowę sali gimnastycznej, przynajmniej taka informacja była jeszcze kilka dni temu. Czy coś się zminiło??bo zajeżdza to mi niezłym wałkiem, ale może ktoś raczy wyjaśnić ??

    Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5