Ełcka Wichura zakręciła przeciwniczką. Sędzia przerwał pojedynek!

2021-09-09 16:34:05 (ost. akt: 2021-09-09 16:43:37)

Autor zdjęcia: Bokser.org/YT

BOKS || Dziś po 16:00 Natalia Kuczewska walczyła przeciwko Emilii Dadaś na bokserskich Międzynarodowych Mistrzostwach Śląska Kobiet. Ełczanka pokazała dobry, rozważny boks i zdominowała rywalkę.
RUNDA I

Natalia otworzyła walkę ładnym prostym, boksowała spokojnie i rozważnie. Obie panie gęściej wymieniały ciosy tylko w przypadku, gdy wchodziły w krótki dystans. Główny arsenał ełczanki w pierwszej rundzie to celne ciosy proste i skuteczne ataki na korpus w zwarciu. Kuczewska była również wyraźnie dynamiczniejsza w ringu, a wiele ciosów Emilii Dadaś umiejętnie przepuszczała.

RUNDA II

W drugiej rundzie Natalia momentami dociskała „gaz” i techniczny boks przeplatała mocniejszymi ciosami. Walczyła w tej rundzie bardziej zdecydowanie i podkreśliła swoją przewagę w ringu. Rywalka w zasadzie ograniczyła się do prób skracania dystansu, co jej nie wychodziło. W drugim starciu nie pokazała nic nowego.

RUNDA III

Ostatnia runda to już pełna dominacja wicemistrzyni świata z Ełku, która w pierwszych sekundach zmusiła sędziego do liczenia Emilii Dadaś. Sytuacja powtórzyła się chwilę później, po mocnym prawym klubowej podopiecznej Tadeusza Biryło. Sędzia zdecydował o przerwaniu pojedynku i przyznał zwycięstwo Natalii Kuczewskiej przez tzw. RSC (referee stopped contest).

Brawo!

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Nimfadora Tonks #3075406 15 wrz 2021 08:01

    Taa... A w Cimochach biją jeszcze mocniej, tak na śmierć. Wolałabym tytuł informujący, że w Ełku płacą najlepiej, albo że pracują najwydajniej. Promowanie mordobicia jako sposobu na życie, i to jeszcze dla dziewcząt, nie wydaje się dobrym pomysłem.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5