Finał za nami, ale licytacje trwają. Co można wygrać?

2021-02-01 20:44:11(ost. akt: 2021-02-01 21:06:36)

Autor zdjęcia: allegro.pl

Jak wczoraj wieczorem podał ełcki Sztab WOŚP, na koncie było prawie 130 tys. zł. Ale to nie koniec zabawy. Trwają licytacje. Niektóre są wyjątkowe...
Niedzielny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeszedł do historii z kilku powodów. Jednym z nich jest kwota jaka znalazła się na koncie Orkiestry. Również ełczanie mają swój udział w tym sukcesie. Jak w niedzielę wieczorem podał ełcki Sztab WOŚP, na koncie było 128.810,99 zł.

Ale licytacje zaproponowane przez ełczan wciąż trwają. Niektóre są wręcz wyjątkowe. Chodzi m.in. o propozycję prezydenta Tomasza Andrukiewicza.

— Jako to mawiała Irena Kwiatkowska „żadnej pracy się nie boję...”. Wystawiam na licytację WOŚP godzinę mojej pracy w Twojej firmie lub w domu na terenie powiatu ełckiego (to symbol rzecz jasna - mogę i więcej i poza powiatem). Po krótkim szkoleniu sumiennie wykonam zadania, które mi powierzysz na wybranym stanowisku pracy. Mam m.in. doświadczenie w ręcznym usuwaniu ziemi – czyli obsługa łopaty, obsługa grilla na działce, koszenie trawnika, porządkowanie szafy, drobna hydraulika… Przeszedłem też skrócony kurs pszczelarstwa. W grę wchodzi również tradycyjna praca biurowa — proponuje prezydent Tomasz Andrukiewicz.

W poniedziałek wieczorem za godzinę pracy prezydenta oferowano 1 186 zł. Licytacja na serwisie allegro.pl trwa do niedzieli 7 lutego do godziny 15:45:49.

Ale to nie jedyna licytacja godna uwagi.

— W tym roku dołączamy do akcji WOŚP! Zapraszamy do licytacji! Finał już blisko! Pamiętajcie, że gramy dla dzieci! Zbieramy fundusze dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy WOŚP, która gra po raz 29-ty. Tym razem fundusze zbieramy wirtualnie. W tym roku Fundacja Jerzego Owsiaka zbiera na zakup sprzętu dla dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.
Zapraszamy na aukcje LEĆ I POMAGAJ – "kierownikiem lotu" i aukcji jest nasz nieoceniony Prezes — czytamy na Facebookowym profilu firmy Serwistal.

Na licytację zostały wystawione trzy loty widokowe. Ich licytacja już się zakończyła. Dzięki nim na konto WOŚP-u trafi blisko 7 tys. zł.

tom

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Konieczki #3057429 | 83.20.*.* 2 lut 2021 19:54

    Popieram Olgę. Bankructwo pewne.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  2. Olga #3056740 | 5.173.*.* 2 lut 2021 10:25

    Nie wpuszczajcie tego człowieka do swoich firm! Zadłużył miasto na ponad 150mln zł !! Puści was z torbami!

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5