Wpadek na przejeździe kolejowym. Wyglądało groźnie...

2020-09-24 10:48:52(ost. akt: 2020-09-24 10:54:33)

Autor zdjęcia: Pogotowie Ratunkowe Ełk

W czwartek około godziny 8 rano, na przejeździe kolejowym w Mrozach Wielkich doszło do zderzenia osobowego fiata z drezyną należącą do Ełckiej Kolei Wąskotorowej.
Autem osobowym podróżowała kobieta z dwójka małych dzieci, drezyną trzech pracowników Ełckiej Kolei Wąskotorowej. W tym groźnym zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał. Drobnych otarć naskórka doznała tylko kierująca osobowym fiatem. Nikt z uczestników zdarzenia nie został przewieziony do szpitala. Działania strażaków z ełckiej komendy to zabezpieczenie miejsca wypadku i kierowanie ruchem drogowym do czasu zabrania drezyny z przejazdu. Kierująca fiatem za zignorowanie znaku STOP i doprowadzenie do zderzenia została pozbawiona prawa jazdy przez policjantów.

Apelujemy o rozwagę i przestrzeganie obowiązku zatrzymania się przed znakiem STOP. To kolejny wypadek w naszym powiecie na przejeździe kolejowym. Nawet w miejscach tak mało uczęszczanych przez pojazdy szynowe może dojść do niebezpiecznego wypadku.

st. kpt. Jarosław Pieszko, KP PSP Ełk

Obrazek w tresci

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Prośba do Policji, Gminy, Sołtysa #2976244 | 94.75.*.* 24 wrz 2020 13:30

    Jadąc od strony wsi, po lewej stronie jest płot, który ogranicza widoczność kierowcom. Często też leży tam drewno i rośnie bujna zieleń. Kto pozwolił na ogrodzenie tak blisko torów? Dodam, że jest tam delikatne wzniesienie, co dodatkowo ogranicza widoczność.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5