Festyn Rodzinny

2018-06-29 08:59:53(ost. akt: 2018-06-29 09:01:19)

Autor zdjęcia: Magda Mastaj

Festyn Rodzinny w oddziale zamiejscowym Miejskiego Przedszkola "Słoneczna Ósemka"
W piątkowy poranek ogród przedszkolny tętnił życiem, a czerwcowe słoneczko witało przedszkolaki z całymi rodzinami. Wszystkie grupy przygotowały występ artystyczny dla swoich Rodziców -nawiązując tym samym do Dnia Mamy i Taty. Całe rodziny spędziły z nami piątkowy dzień. Atrakcji bowiem nie brakowało… Po występach i prezentach dla rodziców do zabawy zaprosiła nas Dominika Nowakowska z New Style Dance Studio. Przy muzyce zarówno dzieci jak i rodzice świetnie się bawili. Następnie grupa Wiewióreczki przygotowała dla wszystkich niespodziankę – występ zespołu Akcent z piosenką „Przez twe oczy zielone” . Ale na tym nie zakończyły się atrakcje i niespodzianki. Aby rozruszać się troszkę Rodziny wzięły udział w zawodach sportowych. We wszystkich obudził się prawdziwy duch rywalizacji – napełnienie butelek wodą za pomocą kubeczka oraz przeciąganie liny. Zarówno dzieci jak i rodzice bawili się wyśmienicie.

Na gości czekał poczęstunek oraz napoje, jak również ciasta przygotowane przez rodziców.

Przy takich okazjach jak ta, przypominamy sobie, że najlepsze co możemy ofiarować swojemu dziecku, to nasz czas. Bo kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.
Drogie Rodziny! Dziękujemy za Waszą obecność i wspaniałą zabawę!!!!

Wychowawczynie grupy Jabłuszka i Wiewióreczki - Paulina Filipowska, Magda Mastaj, Justyna Zawadzka, Agnieszka Kiluk


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Prdzedszkole

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5