IV Bajkowy Festyn Rodzinny

2017-06-05 15:08:35(ost. akt: 2017-06-05 15:10:37)

Autor zdjęcia: Anna Kobylińska

26 maja w Miejskim Przedszkolu „Bajka" w Ełku odbył się ,,IV Bajkowy Festyn Rodzinny”.
Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom festynu wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Pogoda również sprzyjała, a atmosfera była wspaniała.

Fantastyczną zabawę zapewniły dwa ,,Fikusie”, które tanecznym krokiem wprowadziły zgromadzonych we wspaniały nastrój. Dzieci wraz z rodzicami chętnie brały udział w licznych konkurencjach sprawnościowych, grach, konkursach i zabawach. Wielkim powodzeniem cieszyła się loteria fantowa pod hasłem ,,Każdy los wygrywa”.

Zaproszeni funkcjonariusze policji i straży pożarnej, pokazali dzieciom sprzęt z którego korzystają na co dzień. Odbył się również pokaz udzielania pierwszej pomocy. Na głodnych czekał zaś kącik z przepysznymi ciastami, babeczkami, popcornem, goframi oraz napojami.

W imieniu całej społeczności MP „Bajka” w Ełku dziękujemy wszystkim rodzicom naszych wychowanków za ogromną pomoc w przygotowaniu festynu, serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy za rok.
A. Kobylińska, MP ,,Bajka”Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: MPBAJKA

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5