Fabryka św. Mikołaja w Ełckim Centrum Kultury

2015-12-06 19:17:00(ost. akt: 2015-12-06 19:20:33)

Autor zdjęcia: Weronika Kowalewska

Mnóstwo atrakcji czekało na najmłodszych 6 grudnia w Ełckim Centrum Kultury. Imieniny Mikołaja świętowano naprawdę hucznie, a gości jak co roku nie zabrakło. Maluchy chętnie składały życzenia Mikołajowi i dzieliły się z nim swoimi marzeniami.
W fabryce św. Mikołaja każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jedni robili choinki, inni ozdabiali pierniczki, a część robiła swoje bałwanki ze skarpetek. Stoisk przygotowanych przez pomocników Mikołaja nie brakowało, tak więc uśmiechy na twarzach dzieci również nie znikały. Tradycyjnie Mikołaj przyjął też od najmłodszych prace plastyczne na konkurs „Mikołajowe obrazki”, a aktorzy Teatru 30 Minut wystawili „Bajkę o Smoku Obiboku”.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. [url=mailto:i.hrywna@gazetaolsztynska.pl] Pomogę: Igor Hrywna/url]

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5