Nenufar bez porażki w Małej Lidze Żubrów

2015-01-10 22:50:22(ost. akt: 2015-01-10 22:52:08)

Autor zdjęcia: Edward Traskowski

W pierwszej rundzie Nenufarki wygrały 3 mecze,a w ostatnią sobotę kolejne dwa MLŻ (w składzie jest tylko 3 chłopców z rocznika 2004).
Mecz z SP 19 (szybcy rośli chłopcy) zaczął się niezbyt dobrze. I kwarta 4:4, w II Brajan Mroczkowski rozmontował rywali i było 10:2 dla nas. III wygrywamy 13:0, a IV 8:4 (grały same maluszki).

Nenufar - SP 19 Białystok 35:10.
Chrzanowski Oskar - 14 pkt., Mroczkowski Brajan - 9 pkt., Półbratek Filip - 6 pkt., Nitkowski Dawid - 4 pkt.

Mecz z niekompletnym Mrągowem (8 zawodników) nie należał do łatwych, ale w każdej kwarcie nasi chłopcy dominowali. I 10:2, II 12:2, III 13:7, IV 17:0.
Nenufar - AS Mrągowo 52:11
Mroczkowski Brajan, Chrzanowski Oskar po 13 pkt., Nitkowski Dawid - 8 pkt., Murawski Kacper - 6 pkt., Mońko Bartosz, Radzikowski Wiktor po 2 pkt.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na elk.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją: