Pierwsze zwycięstwo Nenufara-Kode w III lidze

2014-11-16 21:27:17(ost. akt: 2014-11-16 21:30:08)

Autor zdjęcia: Edward Traskowski

Sobotni mecz można zaliczyć do udanych. Tym razem nasza drużyna zmierzyła się z NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki. Zespół, który opiera się głównie na graczach z rocznika 96-97 ani przez chwilę nie był w stanie nam zagrozić.
Po pierwszej kwarcie nasza drużyna prowadziła 28:10. Tę kwartę zaczęliśmy słabo i bardzo ospale. Po przerwie ełccy zawodnicy poprawili grę w ataku i szybko uzyskali dużą przewagę. W tej część gry dobrze spisywali się Arkadiusz Gąsiorek i Jakub Stanisławayjtys. Zaczęły wychodzić zagrywki, z którymi przeciwnicy mieli dużo problemów.

Słabo zagraliśmy w obronie, popełniając dużo prostych fauli, co przełożyło się na możliwość wykonywania dużej ilości rzutów wolnych przez naszych rywali. Kolejne kwarty to już dominacja naszej drużyny zarówno w obronie jak i w ataku. Dobrze grał Kamil Pawłowski ,Piotr Has i Krystian Kartaszow. Ten drugi zadebiutowałt w tych rozgrywkach, zdobywając 18 pkt. Połowa meczu zakończyła się wynikiem 58:18. W drugiej połowie meczu gra przebiegała podobnie, a nasza drużyna jeszcze lepiej spisywała się w obronie, pozwalając drużynie przeciwnej na zdobycie jedynie 8 pkt.

Ta kwarta należała do K.Pawłowskiego i A.Gąsiorka, którzy brylowali zarówno pod własnym koszem jak i przeciwnika. Kwarta zakończona została wynikiem 30:8. W czwartej dobrze zagrali Myszkowski, Walak, Twardowski. Mecz zakończył się wynikiem 120:37.

Za tydzień nasza drużyna zagra na wyjeździe z wiceliderem naszej grupy z Legionowem. Zapewne będzie to dużo trudniejsze spotkanie niż z Nowym Dworem Mazowieckim, ale zapewne nie zbraknie w nim emocji , walki i przemyśleń.

Punkty: Gąsiorek 24, Has 18, Pawłowski 17, Myszkowski 14, Kartaszow 13, Stanisławajtys 11, Mocarski 7, Walak 6, Hartung 4, Twardowski 4, Romatowski 2 (R.K.)

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na elk.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: nenufar