Dziewczyna Lata 2021: Ewa Strzelec

2021-06-21 12:11:32 (ost. akt: 2021-06-21 12:16:58)
5. Ewa Strzelec

5. Ewa Strzelec

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Ewa Strzelec to kolejna kandydatka do tytułu Dziewczyny Lata 2021 powiatu działdowskiego! Czekamy na Wasze zgłoszenia!
Ewa Strzelec jest mamą 5- miesięcznego synka, któremu poświęca wiele uwagi.

W wolnym czasie lubi jeździć na rowerze, chodzić na spacery. Jest osobą komunikatywną, lubi nowe wyzwania, słońce (mimo że urodziła się zimą), ceni sobie szczerość, jest otwarta do ludzi, lubi wycieczki, morze oraz spędzać czas z rodziną.

Tylko raz w roku jest okazja, żeby pokazać swój wdzięk i urodę i zdobyć tytuł Dziewczyny Lata. Dlatego, drogie panie, nie przegapcie tej okazji!

Do zabawy zapraszamy wszystkie pełnoletnie panie. Nie mamy ograniczeń wiekowych. Jeśli czujesz się młoda, to to, ile masz lat, nie ma najmniejszego znaczenia! Najważniejsze, że czujesz się dobrze sama ze sobą i chcesz zarażać ludzi optymizmem, pewnością siebie i uśmiechem.

Masz swoje ulubione zdjęcie, którym chcesz się pochwalić? Wesołe zdjęcie z wakacji na przykład na tle Łuku Triumfalnego albo eleganckie zdjęcie z rodzinnej uroczystości, na której błyszczysz w nowej sukience? A może masz fotografię, na której skaczesz na trampolinie, jedziesz na rolkach lub ćwiczysz jogę? A może po prostu takie, na którym promiennie się uśmiechasz? Koniecznie przyślij je do nas. Czekamy na nie.

Jak się zgłosić:
Wystarczy wysłać maila na adres dzialdowo@gazetaolsztynska.pl. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:
* zgodę kandydatki na wykorzystanie przez organizatora jej wizerunku i danych osobowych na potrzeby plebiscytu oraz akceptację postanowień regulaminu,
* imię i nazwisko kandydatki, miejscowość
* numer telefonu do kontaktu,
* zdjęcie (do 5 MB)
* w temacie e-maila należy wpisać: Dziewczyna lata 2021.

Regulamin: kliknij TUTAJ2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5