Rowerzystka z licznymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia!

2019-10-21 13:14:00(ost. akt: 2019-10-21 14:52:56)
zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne

Policja prosi o pomoc w ustaleniu pojazdu uczestniczącego w zdarzeniu z potrąceniem rowerzystki. Zdarzenie miało miejsce na drodze wojewódzkiej nr 544 na trasie Lidzbark – Wielki Łęck. Kierowca auta odjechał z miejsca zdarzenia
Policjanci z Lidzbarka prowadzili w czwartek 17 października czynności na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem kierującej rowerem. Kobieta została potrącona przez nieustalonego kierowcę, który najprawdopodobniej poruszał się pojazdem marki Dodge lub Jeep koloru bordowego. Kierowca auta nie zatrzymał się i nie udzielił pierwszej pomocy kobiecie. Rowerzystka z licznymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala w Działdowie. Policja prosi o pomoc w ustaleniu pojazdu i jego kierowcy.

17 października (czwartek) na drodze wojewódzkiej nr 544 na odcinku prowadzącym z Lidzbarka do Wielkiego Łęcka w powiecie działdowskim około godziny 18.00 miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem rowerzystki. Na miejsce skierowano policyjny patrol i grupę dochodzeniowo-śledczą. Z dokonanych ustaleń wynika, że mieszkanka gminy Płośnica jadąc rowerem w kierunku miejscowości Wielki Łęck została potrącona przez kierującego poruszającego się najprawdopodobniej samochodem marki Dodge lub Jeep lub innej marki koloru bordowego, który nie zatrzymując pojazdu odjechał z miejsca zdarzenia. W wyniku zdarzenia kierująca rowerem doznała licznych obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala w Działdowie. Na miejscu kobiecie pierwszej pomocy udzielali strażacy z OSP Wielki Łęck i załoga pogotowia.
W miejscu zdarzenia znajdowały się elementy karoserii koloru bordowego i czerwonego, należące najprawdopodobniej do pojazdu, który brał udział w zdarzeniu.

Policja apeluje o pomoc w ustaleniu pojazdu uczestniczącego w zdarzeniu i kierowcy tego pojazdu. Być może ktoś zauważył przemieszczający się w tym dniu pojazd koloru bordowego z uszkodzonym prawym przednim reflektorem, uszkodzonym prawym lusterkiem zewnętrznym oraz uszkodzonym prawym przednim narożnikiem pojazdu. Być może posiada ktoś wiedzę na temat tego zdarzenia lub okoliczności z nim związanych i pomoże Policji w ustaleniu pojazdu uczestniczącego w zdarzeniu.
Każda osoba posiadająca wiedzę i mogąca przyczynić się do ustalenia pojazdu uczestniczącego w zdarzeniu lub jego kierowcy proszona jest o kontakt z Komisariatem Policji w Lidzbarku pod numerem tel. 23 696 03 00 lub Komendą Powiatową Policji w Działdowie pod numerem tel. 23 698 02 00 lub najbliższą jednostką Policji.

KPP Działdowo

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Może #2807584 | 176.103.*.* 21 paź 2019 17:03

    Można i w Toruniu naprawić

    odpowiedz na ten komentarz

  2. trzeba to gdzieś naprawić #2807547 | 37.8.*.* 21 paź 2019 15:20

    i pomalować

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5