Rajd rowerowy Instytutu Pamięci Narodowej

2019-08-02 09:00:00 (ost. akt: 2019-08-01 07:58:09)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Działdowie przy współudziale Instytutu Pamięci Narodowej w Gdańsku, Muzeum Pogranicza w Działdowie, Stowarzyszenie Odnowy Chrześcijańskiej Pamięć i Tożsamość w Działdowie organizuje rajd rowerowy.
Rajd odbędzie się 8 września 2019r. (niedziela), start godz.10.00 na placu przy koszarach (ul. Grunwaldzka).

Regulamin:

1.Uczestnictwo: w rajdzie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 15 lat. Liczba uczestników jest ograniczona (100 osób), o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Każdy uczestnik musi złożyć pisemne oświadczenie w którym oświadcza że zapoznał się z regulaminem oraz brak jest przeciwskazań do udziału w rajdzie, młodzież do 18 roku oświadczenie wraz ze zgodą rodzica/opiekuna prawnego na udział w rajdzie.

2.Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Działdowie przy współudziale:
- Instytutu Pamięci Narodowej w Gdańsku
- Muzeum Pogranicza w Działdowie
- Stowarzyszenie Odnowy Chrześcijańskiej Pamięć i Tożsamość w Działdowie

3.Termin i miejsce: 8 września 2019r. (niedziela), start godz.1000 na placu przy koszarach (ul. Grunwaldzka). Trasa rajdu biegnie ulicami miasta Działdowa: ul. Grunwaldzka, Chopina, Skłodowskiej, Księżodworska, Ogrodowa, Kochanowskiego, Osiedleńcza, Księżodworska, i dalej Księży Dwór, Kurki, Narzym, Wierzbowo, Kraszewo, Iłowo-Osada, las białucki (miejsce masowych mordów), Purgałki, Chorap, Brodowo, Kisiny, Działdowo: ul. Mławska, Męczenników, Zamkowa. Koniec rajdu ok. godz. 1400 na dziedzińcu zamkowym.

4.Program imprezy: 15 minutowy postój w miejscowości Narzym (boisko szkolne) oraz w lesie białuckim – miejsce masowych mordów- złożenie kwiatów i krótka przemowa.
Po przejechaniu trasy wszyscy uczestnicy wjeżdżają na dziedziniec zamkowy (Zamek – Urząd Miasta Działdowo) gdzie będzie czekać ciepły posiłek.

5. Zgłoszenia: zgłoszenia można dokonać w biurze MOSiR do dnia 5 września 2019r. do godz. 1300, zgłoszenia będzie można dokonać w dniu rajdu ale tylko w przypadku wolnych miejsc (liczba uczestników jest ograniczona – 100 osób)
6.Nagrody/upominki: wszyscy uczestnicy na starcie rajdu otrzymają pamiątkowe koszulki, po przejechaniu rajdu wśród uczestników rajdu zostaną rozlosowane nagrody/upominki ufundowane przez IPN Gdańsk.

7.Uwagi końcowe:
- za rzeczy zaginione organizator nie bierze odpowiedzialności,
- organizator zapewnia opiekę ratowników medycznych w czasie trwania rajdu,
- uczestnicy rajdu są zobowiązani do bezwzględnego przestrzegania dyscypliny i poleceń osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w czasie rajdu,
- kolumna rajdu będzie pilotowana i zabezpieczana przez dwa radiowozy policyjne
i samochód straży miejskiej,
- organizator nie zabezpiecza dodatkowego ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (NW). Zawodnik, jeśli nie posiada takiego ubezpieczenia w miejscu nauki lub pracy, może się ubezpieczyć we własnym zakresie. Organizator posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC),
- udział uczestnika w rajdzie oznacza, że zapoznał się z regulaminem i będzie przestrzegał jego zasad, a także będzie stosował się do poleceń i uwag organizatorów,
- we wszystkich innych sprawach nie objętych niniejszym regulaminem decydować będzie organizator.

mosir Działdowo

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. IPN do rozwiązania. #2771183 | 81.15.*.* 2 sie 2019 09:53

    IPN do rozwiązania.

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5