Wspaniały bal w Ruszkowie

2019-02-10 10:00:00 (ost. akt: 2019-02-09 07:58:11)
W Szkole Podstawowej w Ruszkowie odbył się bal karnawałowy. Przy ogromnym zaangażowaniu przedstawicieli Rady Rodziców, świetnie zorganizowanej oprawie wizualno – muzycznej, w odświętnie udekorowanej sali świętowaliśmy trwający karnawał.
Dzieci bardzo chętnie smakowały pyszności przygotowane przez rodziców. Wielkim powodzeniem cieszyły się wspaniałe ciasta, gofry, galaretki, które serwowały postacie z bajek i poprawiające nastój klauny. Zaskakująca była kreatywność w przygotowaniu strojów karnawałowych, w których bawili się uczniowie, rodzice, a także nauczyciele.

W czasie balu przeprowadzono konkurs na najlepszą kreację, a zwycięzcy zostali nagrodzeni. Następnego dnia w inny niż dotychczas sposób powitaliśmy ferie. Spędziliśmy miłe chwile przy ognisku z kiełbaskami, bułeczkami i pysznym, ciepłym kompotem.
- Serdecznie dziękujemy sponsorom: Panu Chaberskiemu z Działdowa, Panu Czaplickiemu i piekarni Jakubowa z Uzdowa oraz wszystkim, którzy pomogli w organizacji tych wyjątkowych chwil, które na długo zapadną w naszej pamięci - mówi Małgorzata Szymańska dyrektor szkoły w Ruszkowie.

(IP, MS)

[gallery]112649 [/gallery]

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5