Mamy mistrzynie w piłce nożnej

2018-04-20 16:25:24(ost. akt: 2018-04-20 14:34:47)

Autor zdjęcia: Nadesłane

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Uzdowie zostały Mistrzyniami Województwa Warmińsko – Mazurskiego Turnieju Piłki Nożnej „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku w kategorii U-8.
Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Uzdowie uczestniczyła w Finale Wojewódzkim XVIII edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku w kategorii wiekowej U – 8. Turniej odbył się na stadionie miejskim w Iławie. Szkołę Podstawową im. Adama Mickiewicza w Uzdowie reprezentowała drużyna dziewcząt, wraz z opiekunem – Kingą Bruździak, w poniższym składzie: Wiktoria Bukowska, Alicja Sieńska, Aleksandra Wrombel, Magdalena Sztuba, Lena Kusik, Lena Szymańska, Sylwia Zakrzewska, Amelia Radzanowska, Kinga Deptuła
Podczas Mistrzostw dziewczęta pokonały drużyny z Tylic (powiat nowomiejski), Brzydowa (powiat ostródzki) oraz drużynę Bory Kocioł Duży (powiat piski) i zajęły I miejsce w Wielkim Finale U – 8.

Wiktoria Bukowska zdobyła tytuł i puchar „Królowej Strzelczyń”

- Kolejnym sukcesem było zdobycie przez Wiktorię Bukowską tytułu i pucharu „Królowej Strzelczyń”. Wiktora strzeliła aż 7 bramek - mówi Kinga Bruździak, trener mistrzowskiego zespołu z Uzdowa.
Za zwycięstwo w Mistrzostwach uczennice w nagrodę otrzymały torby sportowe, gadżety sponsora Turnieju oraz złote medale. Dla szkoły zdobyły ogromny puchar, dyplom oraz stroje sportowe.