Zapraszamy na rajd rowerowy z okazji 130. rocznicy urodzin Emilii Sukertowej-Biedrawiny

2017-09-08 10:21:12 (ost. akt: 2017-09-08 08:33:46)
W czerwcu działdowska biblioteka zorganizowała rajd rowerowy "Odjazdowy Bibliotekarz"

W czerwcu działdowska biblioteka zorganizowała rajd rowerowy "Odjazdowy Bibliotekarz"

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza do udziału w rajdzie rowerowym z okazji 130. rocznicy urodzin Emilii Sukertowej-Biedrawiny. Zapoznaj si z trasą rajdu i regulaminem.


>>> Regulamin oraz karta zgłoszeniowa >>> pobierz

Rajd odbędzie się w sobotę, 9 września, start godz. 10.00 (przy kościele pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie)

— Przejedziemy trasę nr 5 z "Przewodnika po Działdowskim Powiecie" Emilii Sukertowej-Biedrawinie. Trasa będzie liczyć około 15 km, dodatkowo podczas rajdu prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Działdowskiej - Marian Odachowski będzie opowiadał o Emilii Sukertowej-Biedrawinie. Koniec trasy w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie. Po rajdzie zapraszamy na kiełbaskę z grilla — mówi dyrektor biblioteki Justyna Lytvyn.
Rajd jest jednym z działań, które realizuje biblioteka wraz z partnerami Towarzystwem Miłośników Ziemi Działdowskiej i Zespołem Szkół w Malinowie w ramach projektu "Emilia Sukertowa-Biedrawina - znana i nieznana", który jest dofinansowany z programu "Patriotyzm jutra" ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie.

Zapraszamy do udziału.


kw

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5