Festiwal Tańca Show The Flow [zdjęcia, filmy]

2017-05-15 17:54:27 (ost. akt: 2017-05-15 18:16:07)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

W sobotę (13 maja) w hali sportowej przy Gimnazjum nr 2 w Działdowie odbyła się VI edycja Festiwalu Tańca Show The Flow.Podczas tegorocznego Festiwalu Tańca Show The Flow obyły się warsztaty taneczne, które poprowadzili Magdalena Zwierzyńska oraz Patryk Brdey. Obydwoje są finalistami You Can Dance, prowadzą zajęcia w Polsce i za granicą, pracują jako tancerze i choreografowie.
W drugiej części festiwalu odbyły się pokazy i konkursy solistów i duetów. W tym roku w konkursie udział wzięło 36 solistów i 17 duetów.

Wyniki
DUETY
Junior
1. Maja Jagielska & Emilia Hasiak

Młodzież 9-13 lat
1. Majerska & Zuzanna Muszyńska
2. Hanna Nadarzyńska & Maja Duda
3. Katarzyna Karczewska & Oliwia Nowocińska

Młodzież 14-18 lat
1. Hanna Dudzic & Daria Piotrowicz
2. Joanna Kępczyńska & Magdalena Słupska
3. Klaudia Tomczak & Wiktoria Tomczak
wyróżnienie Wiktoria Warecka & Nikola Warecka

SOLIŚCI
Junior
1. Agata Gołębiewska
2. Maria Licznerska
3. Natalia Wołejszo
wyróżnienie Maria Jobska

Młodzież 10-13 lat
1. Amelia Milewska
2. Oliwia Nowocińska
3. Filip Brzozowski
wyróżnienie Oliwia Baca

Młodzież 14-19 lat
1. Julia Radziszewska
2. Magdalena Karcz
3. Daria Piotrowicz
wyróżnienia: Karolina Piskorowska, Patrycja Pokropska– Zwycięzcom serdecznie gratuluję, ale brawa należą się wszystkim uczestnikom - świetna robota – mówi organizatorka imprezy Joanna Kolk. – Czas na podziękowania, a te w pierwszej kolejności należą się sercu tej imprezy, czyli tancerzom:) a było nas kochani ponad 400 osób!– Fresh Flow Dance Academy Działdowo: roztańczone Indianki – Luzik - debiut na scenie, a dla takich maluszków, to wielkie przeżycie i wymaga dużo odwagi, Lollipops - druga grupa 5-6 latków i to spora. Zaraziliście swoim uśmiechem całą salę. LilMonsters - urocze cheerleaderki, Swag - jestem z Was bardzo dumna! Mimo niepełnego składu świetnie sobie poradziliście, to były Wasze najlepsze wykony. Firefly - wzruszyliście nie jedną osobę na publiczności, nie jest łatwo przekazać takie emocje w tak młodym wieku, z przyjemnością obserwuję, jak pięknie się rozwijacie. InMotion - pełna mobilizacja, dwa układy zatańczone na 6, tak trzymajcie!. Fresh Flow - zrobiliśmy to, co nas nie zabije, to nas wzmocni - Wy wiecie to najlepiej. Forever Fresh Forever Family. FitDance - wspaniałe kobiety, ogniste temperamenty, moje serce pęka z dumy, wyglądałyście i tańczyłyście przepięknie. Blow Up z Gimnazjum nr 2 w Działdowie - uwielbiam Wasz oldschool nie sposób stać w miejscu, kiedy się na Was patrzy, z każdym występem jesteście coraz lepsze. Dziękuje również zespołom, które przybyły do nas gościnnie: Passe Dance Studio Nidzica - Crazy Ladies, ArtDance oraz Janowiecki Teatr Tańca z Janowca Kościelnego pod kierownictwem Marzeny Borkowskiej, MGOK Lidzbark: Revolution, Lala Dance, Juniorki pod kierownictwem Darii Piotrowicz oraz MDK Działdowo - Actus pod kierownictwem pani Aldony Demianiuk-Fojut. Gratuluję wspaniałych choreografii i życzę dalszych sukcesów – mówi Joann Kolk.


– Pięknie dziękuję Staroście Działdowskiemu Panu Marianowi Janickiemu oraz Burmistrzowi Miasta Działdowo Panu Grzegorzowi Mrowińskiemu za wiarę w naszą inicjatywę i ogromne wsparcie tej imprezy. Czujemy się zbudowani, że popieracie Państwo Show The Flow i że zaszczyciliście nas swoją obecnością do samego końca imprezy – kontynuuje Joanna Kolk.


– Dziękuję Pani Marlenie Perzyńskiej, Panu Piotrowi Utracie oraz Pani Edycie Cherkowskiej - za wszystkie dobre rady w kwestiach formalnych i wielką otwartość na nasze taneczne szaleństwa. Dziękuję Dyrektorowi Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Działdowie Panu Michałowi Struzikowi, że zgodził się kolejny raz podjąć rolę organizatora tak dużego przedsięwzięcia i za zaufanie, którym czułam się obdarzona we wszystkich działaniach koordynujących przygotowania i sam przebieg festiwalu – dodaje Joanna Kolk.


– Dziękuję wszystkim sponsorom: Fabryka Reklamy i Centrum Sportowe - Państwo Michcińscy, Pan Sławomir Pszenny - Radny Rady Miasta Działdowo, Pani Iwona Dudzic - MHD Lux, Pani Małgorzata Szerszyńska - Drukarnia TINTA, firma YUPS, Pan Rafał Warecki - Frima Usługowa - Serwis samochodów ciężarowych i dostawczych, Elektri - Pan Wojciech Sobiech, Ajga Stankiewicz, Al Mar Centrum Ubezpieczeń, MAPEI (Pan Damian Jaroszewski - człowiek instytucja), LEGAR - Pan Marcin Keller, Colorbet - Pani Anna Mendalka, PC Działdowo - Pan Karczewski, Sklep spożywczy Jakubowscy, Centrum Obsługi i Edukacji Transportowej - Pan Boruszewski, Agencja Ubezpieczeniowa Krzysztof Szostek, Kwiaciarnia Amarylis, Pretty Woman Beauty Center - Pani Wiola Śledziewska, Jubiler Kieca, Pani Anna Drapała Garnitury, La Moda - Pani Zina Klach, Sklep Odzieżowy Gracja, Drukarnia Budzyński, Studio Grafiki i Reklamy Budzyński, ABAKUS, Viggami Działdowo, Zakład złotniczy - Pan Marek Milewski, DK Media RTV i AGD - Pan Dariusz Kornatowski, FHU VOX - Pani Anna Witkowska, Związek Gmin Warmińsko-Mazurskich oraz rodzice tancerzy z Fresh Flow Dance Academy, którzy wykazali się niesamowitą inicjatywą.– Dziękuję partnerom - BMLight - czysty profesjonalizm, światła i dźwięk to to, dzięki czemu nasze pokazy były dopełnione, podkreślone i przebiegały sprawnie, jak w szwajcarskim zegarku. Dzięki Wam mamy tu w Działdowie jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy festiwalowy parkiet taneczny w regionie. New Vibe - Daniel Mazurek - jesteś wielki człowieku, Twoja grafika to czysta poezja, cenię sobie tę współpracę i polecam, bo naprawdę cieszy oko, sprawna realizacja, super kontakt. Dziękuję UKS „Dwójka” - w końcu taniec to też sport. Dziękuję Freshkom za pomoc podczas prób oraz podczas samego festiwalu - jesteście niezastąpieni. Dziękuję pracownikom obsługi i administracji Hali im. Polskich Olimpijczyków - za każdą dodatkową godzinę spędzoną zarówno przed, jak i po zakończonej imprezie, za to, że mogłam się do Was zwrócić z każdą prośbą, a czasami wręcz czytaliście w moich myślach – kończy Joann Kolk.Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5